Tüm Saç Renkleri

Beyaz Saçları En İyi Kapatan Boya Marka ve Renkleri

Beyaz saçlarını kapatmak isteyenlerin sıklıkla kullandığı ve memnun olduğu ürünlerden birisi L’Oreal Paris’in Excellence saç boyası serisidir. Bu seride bulunan orta altın sarışın rengi sayesinde inatçı beyazlarla uygun fiyata mücadele edilebilir.

beyaz saçları en i̇yi kapatan boya marka ve renkleri

Beyaz saçları kapatan bir diğer marka ise Garnier’dir. Markanın Sensational serisinin 5.0 numaralı saç boyası kişilerin saçlarını matlaştırmadan kapatmasına imkân sağlamaktadır. Palette markasının Göz Alıcı Renkler serisinde bulunan 10-1 numaralı küllü açık sarı rengi hem gençler hem de yaşlılar için uygundur.

Wella markasının Yarı Kalıcı serisinde bulunan açık kahve tonları beyazları geçici süreliğine kapatmaya yarayan ürünler arasındadır. Yaklaşık 10 yıkamaya kadar etkisini gösteren bu saç boyasının 28 yıkamaya kadar akmayan “Daha uzun süreli kalıcı1 türü de bulunmaktadır.

beyaz saçları en i̇yi kapatan boya marka ve renkleri 2
@wella

Bunların yanında, L’Oreal, Schwarzkopf gibi markaların açık kestane ve kumral renkleri hem beyaz kapatma hem de doğal bir görünüm elde etme açısından diğer markalara göre oldukça başarılıdır.

Beyaz Saç Kapatıcı Markaları

Saçlarının rengini değiştirmek istemeyen ya da boyayacak zamanı olmayanlar beyaz saç kapatıcılardan yardım alabilmektedir. L’Oreal markasının Touch Up ürünü farklı renk seçenekleri sayesinde beyaz saçların dakikalar içerisinde kapatılmasını sağlamaktadır. Ürün, az sayıda beyaz saçı kapatmak için idealdir. Yine aynı markanın Magic Retouch ürünü de beyazların anında kapatılmasını sağlamaktadır.

Koleston da beyaz saç kapatıcı markaları arasındadır. Markanın Concealer serisi sayesinde beyaz saçlar kısa süre içerisinde kapatılabilir. Saçlara krem olarak uygulanan bu ürün aynı zamanda hacim vermektedir.

beyaz saçları en i̇yi kapatan boya marka ve renkleri 4
@gratistr

Erkeklerin ve kısa saçlı kadınların tercih edebileceği bir diğer ürün ise New Well’in Black Color Wax ürünüdür. Siyah saçlara uygulanan bu ürün duştan sonra kullanıldığında daha etkili olmaktadır.

Beyaz Saç Şampuanı

Beyaz saç şampuanı beyazları kapatabilmek için kullanılabilecek üçüncü ürün türüdür. Beyaz saç şampuanları sayesinde saçlara herhangi bir ek uygulama yapmaya gerek kalmadan sadece yıkayarak kapatma işlemi gerçekleştirilebilir. Dermaderm markasının beyaz saç karşıtı şampuanı saçların kısa sürede eski hale gelmesini sağlamaktadır.

Erkekler için tercih edilebilecek Softto Plus markasının da saç siyahlaştırıcı şampuanı bulunmaktadır. Ancak sadece koyu renk saça sahip olan kişilerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Dexe şampuan da beyaz ve gri saçların kapatılmasında büyük rol oynamaktadır. Bu markalar haricinde L’Oreal markasına ait beyaz ve gri saçlar için özel hazırlamış şampuanlar daha parlak ve güçlü saçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et