Tüm Saç Renkleri

Lila Saç Rengi ve Boyaları

Lila Saç rengi eflatun dediğimiz mavi – mor ve beyazın karışımı ile elde edilen son derece güzel bir saç rengidir. Soft bir saç rengi elde etmek için ideal bir saç boyasıdır. Özellikle 30 yaş üstü kadınlar Lila saç rengini daha çok tercih etmektedir.

Saç Boyaları

Lila saç rengini Direk olarak Directions , Manic Panic ve Loreal Saç boyası kataloglarında bulabilirsiniz. Bu saç boya markaları Lila saç rengini özel olarak çıkarmaktadır. Aşağıdaki saç renkleri DirectionsLoreal Saç boyaları ile elde edilmiştir. Farklı saç boyaları karıştırarak da bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz.

lila saç rengi ve boyaları 1

Kimlere Yakışır ?

Lila Notr bir saç rengidir. Yani yumuşak tonlarda boyadığınız zaman hem sıcak hem de soğuk bir ton rengidir. Bu nedenle cilt alt tonu soğuk, sıcak, notr olan tüm kadınlara özellikle beyaz tenli kadınlara son derece yakışan bir renktir. Yine saçlarında beyazlar oluşan 60-80 yaş arasındaki bayanlar da bu saç rengini platin bir saç boyası ile karıştırarak ( % 20 oranında ) çok güzel sıcak ve canlı bir saç rengi elde edebilirler.

lila saç rengi ve boyaları 2

Evde Lila Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bu saç rengini tam olarak elde etmek için saçlarınızı platin renginde açmalısınız. Ancak saçlarınız koyu renk ise aşağıdaki örnek fotoğraflarda gördüğünüz gibi de kullanabilirsiniz. Böylece ombre şeklinde yada saçlarınızın üzerinde bu saç rengi görülebilir. Lila saç boyası yaklaşık 5-6 hafta saçlarınızda canlı bir renk olarak kalacaktır. Sonrasında daha soft ve pastel bir tona doğru açılmaya başlayacaktır.

lila saç rengi ve boyaları 3
lila saç rengi ve boyaları 4
lila saç rengi ve boyaları 5
lila saç rengi ve boyaları 6
lila saç rengi ve boyaları 7
lila saç rengi ve boyaları 8
lila saç rengi ve boyaları 9

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et