Tüm Saç Renkleri

Mine Tugay Saç Rengi ve Modelleri

2019’un yeni dizilerinden Zalim İstanbul’da çok dikkat çekici bir karekter olan Şeniz Karaçay’ı son derece başarılı bir şekilde canlandıran Mine Tugay benim en çok beğendiğim Türk kadın oyuncuların başında geliyor.

1978 doğumlu ve aslan burcu olan ( ki bu son derece belli oluyor ) Mine Tugay İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümününden mezunu.

mine tugay saç rengi ve modelleri 4

Soğan kabuğu saç rengini sıklıkla tercih eden Mine Tugay geçmiş yıllardaki eski fotoğraflarına baktığımızda da aynı rengi sürekli tercih ettiğini görüyoruz.

Beyaz ten rengi ve soğuk cilt alt tonu ile daha sıcak renk tonlarını tercih eden ve bu saç rengi seçiminde son derece başarılı olan Mine Tugay’ın harika saç renklerine örnekleri bu konumuzda sizlere sunmaya devam ediyoruz.

mine tugay saç rengi ve modelleri 5
Zalim İstanbul dizisinde Şeniz Karaçay karakteri ile
mine tugay saç rengi ve modelleri 6
Şeniz Karaçay Karakteri ile Soğal kabuğu ve daha açık bakır tonlarda saç rengi
mine tugay saç rengi ve modelleri 7
Mine Tugay’ın 2019 fotoğraflarından doğal bir görünümü

2020 yılına girerken saç renginde bu senenin en trend saç renklerinden olan soğan Kabuğu saç rengini sıklıkla kullanan Mine Tugay bu saç rengi ile de inanılmaz düzel göründüğünü bir kez daha ispat etmiş durumda.

mine tugay saç rengi ve modelleri 8
@minetugay

Tam bir aslan burcu görünümünde olan kibar, zarif ama aynı zamanda kibirli ve asil bir görüntü sergileyen Mine aynı zamanda daha önceki yıllarda Medcezir adlı dizi’de Ender karakterini canlandırmıştı. Bakır karamel saç rengi modellerini diğer konumuzda ayrıntılı olarak incelemiştik.

mine_tufay_423423

Daha önce ki konumuzda Medcezir Dizisinde Ender karakteri ile de çok sevdiğimiz Mine Tugay’ın saç rengi o zamanlarda bile aynı renk tonlarında idi. Bu saç rengini ilgili saç rengi konularında saç boya markaları ile nasıl elde edebileceğinizi ayrıntılı olarak vermiştik.

Aşağıda konuda bakır saç rengi tonları boyalar ve boya kataloglarına ulaşabilirsiniz.

353425342fd

Bu fotoğrafta ise gölgelerin de etkisi ile daha kumral sarı saç renklerinin hakimiyetini görmekteyiz.

mine tugay saç rengi ve modelleri 9
54654tgfg
qewrwqec
53634gsfg

Son olarak bundan 10 sene önceki geçmiş fotoğraflarında Medcezir Dizindeki meşhur Ender Karakteri ile kesinlikle yaşlandıkça daha da güzelleştiğini görebiliyoruz.

mine tugay saç rengi ve modelleri 10
mine tugay saç rengi ve modelleri 11

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et