Tüm Saç Renkleri

Nurgül Yeşilçay Saç Rengi ve Modelleri

Nurgül Yeşilçay saç rengi 2019’da doğal çikolata kahverengi saçlarına hafif ışıltılar eklenerek Brushlight tekniği ile yapılmıştır. Açık buğday ten rengine sahip olan Nurgül genellikle bu saç tonunu tercih etmektedir. yeşil iri gözlerine’de çok yakışan bir saç rengi olarak 43 yaşındaki güzel oyuncunun doğal ve ışıltılı saç renginin kendisine çok yakıştığını düşünüyorum.

2019’da Saç Rengi

2019 / Temmuz Ayı son Paylaşımlarından saç rengi. Gerçekten kendi ten rengine yakışan harika bir saç rengi. Doğal saç rengi kahverengi olduğu için diplerden zaten koyu kahverengi saç rengi geliyor. Saç uçları ise ombre gibi. Bunu sanki güneşte açılmış gibi doğal bir şekilde sombre yaparak ( Loreal Saç açısısı ile elde edebilirsiniz) Kullanacağınız ürün Highlights Bleach olacak. Ayrıntılı bilgiyi verdiğim linkte bulabilirsinizi

nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 1
nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 2

Şayet siz de evde bu ışıltılı doğal saç rengini elde etmek isterseniz ombre tarağı yada brushlight tarağı ile bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Aşağıdaki görsele tıklayarak ilgili konuya gidebilirsiniz.

nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 3
nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 4

Burada da arkada hafif bir topuz ile görüyoruz. Ten rengi beyaz ve cilt alt tonu soğuk olan Nurgül’e koyu saç renkleri çok yakışıyor. Emin olun kızıl’da çok yakışacaktır.

nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 5
nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 6

Nurgül’ün instagram’dan paylaştığına göre 2019-2020’de dizi projesi yerine tiyatro’da yer alacağını açıklamış. Yani bu sene kendisini televizyon dizilerinde göremeyeceğiz.

nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 7
nurgül yeşilçay saç rengi ve modelleri 8

Ünlü Sinema oyuncusu Nugül Yeşilçay 2000’li yıllarda meşhur olduğu zamanlar ile şuan ki görüntüsü arasında hemen hemen hiç bir fark yok. Saç rengini değiştirmeyi de çok sevmeyen güzel oyuncunun saçları doğal saç rengi koyu kahverengi.  Saçlarını genellikle önceki yıllarda genellikle siyah renge boyuyordu . Ancak bazen saçlarına krepe Balyaj(saça ışıltı katmak) atarken gördüğümüz Nurgül’ün bir kaç kere de saçlarını kızıl ve karamel renklerine tonuna boyadığını da biliyoruz.

26201411331010779778_4
26201411331010779778_3

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et