Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Directions Saç Boya Kataloğu ve Renkleri

zamedya

Directions saç boya markası ingiltere merkezlidir. Sıradışı, uçuk, parlak ve normal saç boayalarında bulunamayn saç boyalarını üretmektedir. ( Tıpkı Manic Panic ) gibi. Son yıllarda Türkiye’de internette satışı bulunan directions’un saç boyaları fiyatları 27 tl ile 65 tl arasında değişmektedir.

Directions’un en büyük özellikleri su bazlı olması, vegan hassasiyete önem vermesi ( Hayvanlar üzerinde test yapılmıyor).  La Riche kozmetik markasının ürünüdür.

Köpek Dünyası

Kullanıcı Yorumları

Daha önce directions kullanmış biri olarak ( Turkuaz, Plum, lila ) yarı kalıcı olduğunu ancak rengin çok güzel oturduğunu söyleyebilirim. Bunun dışında manic panic’ten daha ucuz bir saç boyası olması avantaj. Boyayı tekrar kullanabiliyorsunuz ancak olumsuz olarak söyleyebileceğim şey boya lekeleri kolay kolay çıkmıyor. Banyo’da her yer saç boyası renginde kaldı.

vegan olması, hayvanlar üzerinde test edilmiyor oluşu ile dikkatimi çeken capcanlı renkleri görünce dayanamayıp saçlarımın ucunu atlantic blue ile boyadım tek kelime ile harika. kullanımı da son derece kolay kutunun yarısını kullandım diğer yarısını daha sonra kullanıcam diğer boyalar gibi atmanıza gerek yok

https://www.suslusozluk.com/directions?i=250870

Manic Panic saç boyası gibi bu saç bıyasında da oldukça sıradışı saç renkleri hakim. Çoğu bu güzel saç renklerini başka saç boya markalarında bulamazsınız. Bu saç boyasında saç boyası lekeleri daha kalıcı olabiliyor. O nedenle boyarken dikkat etmenizi öneririm.

directions saç katalog

Kullananların Directions Boyaları ile Elde Edilen Saç Renkleri

Son derece güzel bir renk ve instagram’da da en çok beğenilen fotoğraflar arasında birinci sırada yer alan bu renk Directions saç boyasında Tulip ve filamingo saç renklerinin karışımı ile elde edile edilebilecek bir renk.

directions saç boyası

Platin sarısı saç renginde saç uçlarına turkuaz saç boyası ile yapılan güzel bir ombre renk.

directions ombre saç

Son derece farklı bir saç boya işleminde 5 farklı saç boyası kullanıldığını görüyoruz.

Tulip saç boyası ile elde edebileceğiniz son derece güzel bir saç rengi daha.

Carnation ve poppy saç boyalarının karışımı ile elde edilen pembenin en parlak ve güzel renklerinden birisi.

Yazar Hakkında
Toplam 5634 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Bemiks C Vitamini İle Saç Açma ve Boya Akıtma
Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?
En Çok Tercih Edilen Saç Boyaları ve Markaları
Kuaförlerin Kullandığı Saç Boyaları

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara