Tüm Saç Renkleri

Zahide Yetiş Saç Rengi ve Modelleri

2008 Yılında İlk defa Flash Tv’de İftar vakti ile tanıştığımız Zahide yetiş sonrasında Doktorum konsepti ile televizyon kadın programlarında ekranlarda yer almaya başladı.

Sevenleri kızabilir ancak Zahide kendisine hiç -yakışmayan bir saç rengi ile karşımıza çıkıyor diye düşünüyorum. Öyle ki gözlerinin küçüklüğünden – göz rengine – Cilt alt tonundan ten rengine kadar soğuk, yaşına göre daha yaşlı hatta bana göre oldukça itici görünmektedir.

Cilt alt tonu zaten sıcak olan bir kadının daha soğuk tonlarda saç rengi tonlarını tercih etmesi görünüm açısından çok daha doğru bir tercih olacaktır. Zahide Yetiş’in de cilt alt tonu sıcak ancak soluk bir ten rengine sahip. Böle olunca da olduğundan fazla sönük bir görüntüye sahip oluyor.

zahide yetiş saç rengi ve modelleri 1
zahide yetiş saç rengi ve modelleri 2

Fiziği gayet hoş bir kadın olmasına rağmen seçtiği yanlış saç rengine üstüne üstlük kendisini daha ağır ve yaşlı gösteren saç modelleri de eklediğine daha soğuk ve ağır bir görüntüye sahip oluyor.

Kendi doğal saç rengi kahverengi olan Zahide genellikle 10.0 doğal saç boyası rengini kullanıyor. dip boyasında ise tam olarak açamadığından ( sürekli boyadığı için ) daha koyu bir 7.0 gibi saç rengini tercih etmek zorunda kalıyor ki bu da aslında hiç hoş bir görüntü değil.

zahide yetiş saç rengi ve modelleri 3

Saç Kesimi ve Modelleri

Uzun ve orta kesim saç kesimlerini daha sık kullanan Zahide sarışın olmayı tercih ettiğinden genellikle hafif dalgalı uzun saçları tercih ediyor. Zaman zaman gözlerinde de lens kullandığını görüyoruz.

zahide yetiş saç rengi ve modelleri 4
zahide yetiş saç rengi ve modelleri 5
zahide yetiş saç rengi ve modelleri 6

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et