Tüm Saç Renkleri

Hande Erçel Saç Rengi ve Modelleri

Hande Erçel geçen seneneye kadar yani 25’li yaşlarına kadar saçlarını hiç boyamamış sadece saç uçlarına brushlight tekniği ile küçük ışıltılar katmayı tercih etmişti. L’Oréal saç boyasının sponsorluğunda saçlarının tamamını L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve saç boyası ile boyadı.

2019 yılında ise onu Karamel kahve, koyu kahverengi ve ışıltılı saç renkleri ile tekrar farklı bir tarzda gördük.

hande erçel saç rengi ve modelleri 1

Hande’nin bu kadar çok sevilmesinde Dünyanın latin güzellerini çok daha güzel bulması ( Dünyada en çok takip edilen 2 kadın’da latin güzeli ) ve Handenin de hem Latinlere hem de Araplara benzeyen esmer ama son derece doğal bir güzelliğinin olması yattığına inanıyorum.

hande erçel saç rengi ve modelleri 2
hande erçel saç rengi ve modelleri 3
hande erçel saç rengi ve modelleri 4

Saç Numarası

Hande’nin son yıllarda biraz kilo aldığını da söylemek sanırım yanlış olmayacaktır. Aşağıdaki saç rengi Loreal saç boyasının Fındık Kahvesi 6,41 saç numarası ile yapılabilir.

hande erçel saç rengi ve modelleri 5
hande erçel saç rengi ve modelleri 6
hande erçel saç rengi ve modelleri 7
hande erçel saç rengi ve modelleri 8

Bu konuyu ilk yayınladığımız tarih olan 2015 yılında henüz çok fazla tanınanmayan bir güzellik kraliçesi olarak bilinen Hande Erçel 5 yıl içerisinde Türkiye’nin en çok takip edilen ( 10 milyon ) ve en çok beğenilen kadın oyuncu ve güzellerinden oldu.

hande-1

Hande Erçel 1993 doğumlu. Bir güzellik yarışmasında 2.lik derecesi de alan Hande’nin doğal saç rengi orta kahverengi. doğal güzelliği ile ekranlarda görünen oyuncu saç uçlarına sadece ışıltı yapmayı tercih ediyor.

hande-2
hande-3
hande-4
hande-5
hande-6

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et