implant
Tüm Saç Renkleri

Burçin Abdullah Saç Rengi ve Modelleri

Fotoğraflarda kilolu gibi görünen ancak son derece zarif ve simetrik bir güzelliği olan Burçin Abdullah Baba tarafından Romen asıllı Annesi ise Türk. Amerika, Romanya ve Türkiye’de yaşayan ve doğal güzelliği’nin kusursuz olduğu Burçin gerçekten çok sempatik ve güzel bir kadın.

Göz rengi su yeşili olan Burçin’in doğal saç rengi aşağıda gördüğünüz gibi çikolata kahverengiye çok yakındır. Ten rengi Açık buğday ten olan Burçin’in cilt alt tonunun soğuk olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre daha çok sıcak saç rengi tonlarını tercih eden Burçin Abdullah’a bence sarı saç rengi çok yakışıyor ama bazı tonlarda kahve rengi ve ombre saç renklerinin de çok hoş olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıdaki gibi dore karamel saç renginin Burçin Abdullah’a çok yakıştığını da söyleyebiliriz.

implant

Saç Kesimi ve Modelleri

Sırtına kadar gelen uzun saç kesimleri seven ve genellikle düz, dağınık saç modelleri ile gördüğümüz Burçin’in bu saç modellerinin yüzünü daha toplu ve koyu saç renginin de kendisini daha yaşlı gösterdiğini söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et