Tüm Saç Renkleri

Hilal Altınbilek Saç Rengi ve Modelleri

Diğer pek çok dizi oyuncusunun aksine Hilal Altınbilek saç rengi konusunda daha farklı ve doğru renk tonlarını başarı ile uygulayabilen bir kadın. 1991 doğumlu olan 28 yaşındaki Hilal 1.75 boyu ile uzun da sayılabilecek bir fiziğe sahip. Üçgen bir yüz şekline sahip olan Hilal çıkık sivri çenesine uyum göstermesi için genellikle bir yanda topladığı düz saçlarını kahkül ve perçem kullanarak da şekil veriyor.

Hilal Altınbilek pek çok diğer dizi oyuncusu gibi saçlarına oldukça özen gösteren bir kadın. Kendi doğal saç rengi açık kahverengi olan Hilal’in ten rengi açık buğday ve cilt alt tonu pembe notr.

hilal altınbilek saç rengi 2020 en yeni
Hilal Altınbilek Saç Rengi 2020 En Yeni

Hilal Altınbilek’in geçmiş yıllarda canlandırdığı dizilerde kullandığı saç renklerinden Fındık kabuğu saç rengini daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Hilal bu saç rengini oldukça seviyor ve sıklıkla kullanıyor.

hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 1

Hilal Altınbilek Saç Rengi

Kahve ve tonları saç rengini tercih eden güzel oyuncumuz daha çok doğallıktan yana. Doğal saç rengi de bu tonlara yakın olan güzel oyuncumuz balyajla beraber açık kahve(6.6) tonlarını daha sık tercih etmektedir.

hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 2

2020’de sıklıkla kullandığı karamel ışıltılar ile sütlü kahve saçlarında ışıltılar yaratmakta.

hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 3
İnstagram resmi sayfası: https://www.instagram.com/hilalltinbilek/

Saç Modeli

Hilal Altınbilek bir zamanlar kahkül modellerini tercih etse de son zamanlar dalgalı saç modelini sıklıkla tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendine has saç modeli ile her zaman sempati ile karşımıza çıkan oyuncumuzun rolü gereği farklı saç modelleri tercih ettiğini de görebiliriz. Saçlarını iki yana ayıran ve farklı modeller de tercih eden oyuncu genelde doğallıktan yanadır.

hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 4
hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 5

2020 yılında son fotoğrafları ile saç renginde yaptığı değişimlerin kendisine nasıl etki ettiğini görebilirsiniz.

hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 6
hilal altınbilek saç rengi ve modelleri 7

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et