Tüm Saç Renkleri

Gamze Erçel Saç Rengi ve Modelleri

Hande Erçel‘in 1 yaş büyük ablası olan Gamze Erçel en az kız kardeşi kadar güzel hatta bence kız kardeşinden daha güzel. Gamze Erçel 2019 yılında evlendikten sonra hamile kaldı ve 2019’da bir bebeği de dünyaya geldi. 1992 doğumlu Gamze Erçel Çanakkale 18 mart üniversitesi moda ve tekstil tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

Gamze kardeşi Hande’den farklı olarak da açık tenli ve sarışın bir kadın. iki kardeşin de farklı tarzlarda olması da ilginç bir zıtlığı bir araya getiriyor.

gamze erçel saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç rengi açık kahverengi olan Gamze Erçel’in ten rengi beyaz ve cilt alt tonu ise notr. Yani hem küllü saç tonları hem de karamel gibi açık saç tonları için ideal bir tern rengi var. Gamze genellikle karamel kahve saç renklerini tercih ediyor.

gamze erçel saç rengi ve modelleri 2

Saç kesimi ve modeli olarak göğüslerine kadar uzanan uzun saç modellerini tercih eden Gamze Erçel saç uçlarında hafif doğal dalgalar ve küllü tonlarda sarı – karamel saç rengi ile hem doğal hem de çok güzel bir saç rengi ile karşımıza çıkıyor.

gamze erçel saç rengi ve modelleri 3
gamze erçel saç rengi ve modelleri 4
gamze erçel saç rengi ve modelleri 5
gamze erçel saç rengi ve modelleri 6
gamze erçel saç rengi ve modelleri 7
gamze erçel saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et