Tüm Saç Renkleri

Loreal Saç Açıcıları – Kullanımı ve Yorumlar

Türkiye’de saç açıcı olarak Watsons, Gratis ve diğer İnterntet mağazalarında bulabileceğiniz ürün Jel olarak satılan Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ve Türkiye’de pek fazla bulunmayan ama Dünya çapında satışı bulunan ( özellikle amerika ve avrupa’da ) Loreal Saç Açıcı – Colorista Effects Brunette Bleach ürünleri vardır. Bu ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz. Şimdi iki ürünü de ayrı ayrı değerlendirelim.

Loreal Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel

Kullanımı :

Krem şeklinde bir ürün, Saçı sertleştirme derecesi düşük. Ağır keskin bir kokusu yok.

loreal saç açıcıları - kullanımı ve yorumlar 1

Üç renk seçeneği var. Bu tamamen içerisindeki ( renk açıcı oksidanının volümüne bağlı.) Gratis ve Watsons’da sadece 01 Nolu ürün var. Zaten bu ürün artık yavaş yavaş piyasadan kalkıyor, yerine Loreal yeni geliştirdiği ürünü sunacak gibi gerçi ondan da yorumlar oldukça olumsuz.

01 No: koyu kahveden açık sarıya ( Yaklaşık 5 ton’a kadar açabiliyor)

02 No: Açık kahveden koyu sarıya ( Yaklaşıl 3 ton açabiliyor )

03 No: koyu sarıdan açık sarıya ( 2 ton’a kadar açabiliyor)

Hangi ürünü tercih etmeniz gerektiği ile ilgili konuyu Rehber: Saç Açıcılar nasıl kullanılır? Hangi vol Seçilmeli konusundaki yazımızı okuyabilirler.

Loreal Sukkies Saç Açıcı Jel Hakkında detaylı bilgiye rehber konumuzda okuyabilirsiniz.

İkinci Ürün:

Loreal Saç Açıcı – Colorista Effects Brunette Bleach

Türkiye’de yeni yeni satılmaya başlayan daha çok yurt dışında ( Avrupa ve Amerika’da ) Bulabileceğiniz bir saç açıcı. ( Türkiye’de Trendyol’da bulunabiliyor 2019 fiyatı 34 tl )

Colorista‘nın 3 tane farklı numarası bulunuyor.

Allover: Saçların tamamına uygulanabiliyor. Saçları 4 ton açıyor.

loreal saç açıcıları - kullanımı ve yorumlar 2

Highlights Bleach: Kuaförlerde 400 tl gibi rakamlar ödeyerek elde ettiğiniz ışıltılara bu açıcı ile evde siz’de yapabilirsiniz. Saçlarınızın arasına Krepe Balyaj gibi folyo ile sürüp bekleterek ışıltılar uygulayabilirsiniz. 2-3 ton kadar saç renginiz açılabilir. Bu sayede ışıltılı bir saç rengi elde edebilirsiniz.

loreal saç açıcıları - kullanımı ve yorumlar 3

Ombre Bleach: Saçlarınızda 2 ton kadar açılma sağlar. Sombre olarak bilinen hafif bir renk geçişi sağlayabilirsiniz. Bu da saçlarınızın daha doğal bir şekilde görünmesini ve saç uçlarınızda uyguladığınızda koyudan açığa doğru bir saç rengi geçişi yaratmanızı sağlar.

loreal saç açıcıları - kullanımı ve yorumlar 4

Kutunun İçinden çıkanlar bunlar; Ombre tarağı olarak bilinen bu tarak saçlarınıza ışıltı verirken kullanmanız için.

loreal saç açıcıları - kullanımı ve yorumlar 5

Kullanıcı Yorumları

En Kötü Saç Açıcı

Doğal sarı saçlarım var, Bu markayı denemeye karar verdim ama saçlarımı turuncuya çevirdi ve hiçbir miktarda mor şampuan ya da saç kremi (kutuda ve pahalı mor şampunlar kullanmama rağmen) saçlarımdan turunculuğu alamıyorum. Bunu kimseye tavsiye etmeyeceğim ve tekrar satın almayacağım.

https://www.walgreens.com/store/c/l’oreal-paris-colorista-bleach/ID=prod6398807-product?skuId=sku6286376

Siyahtan Sarıya Dönmeyi Başardım.

Evde saç açma uygulaması yaptım saçlarımı siyahtan sarışına çevirmeyi başardım. Tüm saçımla birlikte iki kutu kullanmak zorunda kaldım. Evet, Turuncuya dönüşen kısımlar oldu, ancak bunu bekliyordum. Rahatsız edici bir kokusu yok. Aslına bakarsanız sarışın olabilmek için daha sonra sarı bir renk kullandım ve gözlerimi ve saç derimi yaktı. SADECE şimdi saçlarımı yapmak için bu saç açıcıyı kullanacağım. Evet, saçlarımda ufak bir zayıflama var ama saç açıcıdan sonraki gün derin bir conditoner ( Olaplex Bond Maintenance No 5 ) kullanıyorum ve birkaç saat saçlarımı açık bıraktım ve sonuç mükemmel, yumuşak saçlara kavuştum.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et