Tüm Saç Renkleri

Şeyma Korkmaz Saç Rengi ve Modelleri

Oldukça uzun soluklu bir dizi olan Beni Affet dizinde oynayan Şeyma Korkmaz 2.05.2019 Tarihinde aynı dizide yer alan Cüneyt Mete ile evlendi. İşin ilginci dizede iki karakter birbiri ile tamamen zıt hatta birbirlerine düşmandılar.

şeyma korkmaz

Beyaz tenli ve soğuk bir cilt alt tonuna sahip olan ve ekran karışısında da sarışın olarak hep görünen Şeyma aslında doğaş olarak sarışın olanlardan. Doğal saç rengi de koyu sarı olan ve kaşları oldukça açık olduğu için soluk tenli görünen Şeyma’nın genellikle bebek sarısı dediğimiz küllü açık sarı saç rengini kullandığını söyleyebiliriz. Şimdilerde yeni bir proje’de yer almayan ve evliliğin tadını çıkarıyormuş gibi görünen Şeyma’nın bence kendisini soluk göstermeyen daha canlın ve sıcak tonlarda ( örneğin çilek sarısı tonlarda ) saçlarını boyamasının kendisine daha çok yakışacağını düşünüyoruz.

Yukarıdaki konuda son derece güzel çilek sarısı saç rengi örneklerini de inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki bebek kumralı saç rengini ilgili konudan nasıl elde edileceğine dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

şeyma korkmaz saç rengi ve modelleri 4
şeyma korkmaz saç rengi ve modelleri 5
şeyma korkmaz saç rengi ve modelleri 6
şeyma korkmaz saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et