Tüm Saç Renkleri

Ayça Ayşin Turan Saç Rengi ve Modelleri

Ayça Ayşin Turan kimdir sorusunu cevaplayalım. Öncelikle; 1992 doğumlu henüz 26 yaşındaki güzel oyuncunun boyu 1.67, Açık buğday tenli diyebiliriz.

Göz rengi maviyi çalan ela turkuaz gibi inanılmaz güzel gözleri var. Yüzü oldukça simetrik, dudakları dolgun, kaçları gür burnu biçimli hal böyle olunca güzelliği ile dikkat çekmemesi olanaksız. 47 kilo olan Ayça İstanbul doğumludur. Babası Tunusludur.  

Son Güncelleme: 05.04.2019

Saç Rengi

Doğal saç rengi ise kahverengidir. Uçara doğru açık kumral olduğunu 2 ton açıldığını görüyoruz. Saç modelleri ise genellikle düz ve dağınık bıraktığını görüyoruz. Bu onda masum ve daha küçük bir görünüm sağlıyor. Bazı programlarda saçlarına topuz yaptığını da gördük. buda kendisinin yaşını 5-6 yaş kadar arttırıyor. Daha kadınsı bir görünüme sahip oluyor.

2019 Ayça Ayşin

Ayça Ayşin Çikolata kahverengi saç renginde Brushligt uygulaması ile çok ufak ışıltı uygulaması sağlanmıştır. Böylece doğal saç renginde Çikolata kahverengi saç üzerine çok hafif karamel ışıltılar ile doğal bir saç rengi ve parlaklık elde edilmiştir.

ayça ayşin turan saç rengi ve modelleri 1
ayça ayşin turan saç rengi ve modelleri 2
ayça ayşin turan saç rengi ve modelleri 3
ayça ayşin turan saç rengi ve modelleri 4
ayca-aysin-turan-1
ayca-aysin-turan2
ayca-aysin-turan3
ayca-aysin-turan4
ayca-aysin-turan-5
ayca-aysin-turan6

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et