implant
Tüm Saç Renkleri

Damla Colbay Saç Rengi ve Modelleri

Esmer güzeli olarak nitelendirilen ve  Gal Gadot ‘a benzetilen Damla Colbay’ın dizi oyunculuğunda oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Esmer tenli olan Damla’nın cilt alt tonu’nun da soğuk olduğunu belirtelim.

Damla Esmer güzeli olarak anıldığından ve doğal görünümünün son derece hoş olmasından olayı doğal saç rengi olan koyu kahverengi saç rengini tercih etmeye devam ediyor.

Saç Kesimi ve Modelleri

Dizilerde farklı saç modelini tercih etse de kahkül tarzındaki saç modelinin kendisine kesinlikle yakışmadığını söyleyebiliriz. Zaten esmer olduğu için yüzünü gözünü daha çok açıp yüzünün güzelliğini ortaya çıkarması gerekirken kahkül yüzünü daha kapalı gösteriyor. Belki de bilinçli bir harekettir.

Bu fotoğrafında dişleri, burnu ve kalküllü saçları ile kesinlikle çok güzel göründüğünü söyleyebiliriz.

Yine kahküllü yanlardan iki örme küçük topuz ile koreli kızları andırıyor. Çok hoş göründüğünü söyleyebilirim.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et