Tüm Saç Renkleri

Gonca Ukşul Saç Rengi ve Modelleri

Youtube izleyenler Halk ekranı adlı kanalın röportaj yapan güzel sunucusu’nu sanıyorum tanıyacaklardır. Bir sokak röportaj kanalı olan ve son derece beğenilen Halk Ekranı’nın sunucusu Gonca Ukşul hem sempatik hem de doğal güzelliği olan bir kadın. Ayrıca Sosyal medya gücü ( Youtube ) ile tanınan ( sunucu olarak ) İlk kadın sunucu olduğunu da söyleyebiliriz.

Kendi doğal rengi açık kahverengi olan Gonca’nın ten rengi beyaz ve cilt alt tonu soğuk. Bu nedenle kullanmış olduğu karamel tonlarından saç renkleri ve altın sarısı saç renkleri kendisine gerçekten yakışıyor. Ancak röportajlarda hep sarı – karamel tonlarda saç renkleri ile gördüğümüz Gonca’ya kahverengi ve doğal saç renklerinin de çok yakışacağını düşünüyorum.

gonca ukşul saç rengi ve modelleri 1
gonca ukşul saç rengi ve modelleri 2

Kaşlarını oldukça ince alan Gonca’nın belki de eleştirebileceğim tek noktası bu. Kaşları seyrek diye mi bu kadar ince alıyor açıkçası bilemiyorum ama ince kaşlar kendisine yakışmıyor.

gonca ukşul saç rengi ve modelleri 3
gonca ukşul saç rengi ve modelleri 4
gonca ukşul saç rengi ve modelleri 5
gonca ukşul saç rengi ve modelleri 6
gonca ukşul saç rengi ve modelleri 7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et