Tüm Saç Renkleri

Gülçin Ergül Saç Rengi ve Modelleri

Gülçin Ergül’ü sanıyorum hepimiz Grup Hepsi Grubundan biliyoruz. Grubun en güzel sesli kadınlarından biri olan Gülçin aynı zamanda Grubun tek sarışın kadınıydı. 1985 doğumlu Olan Gülçin şu anda 34 yaşında ve 1.70 boyunda.

Doğal saç rengi açık kahverengi olan Gülçin’nin ten rengi beyaz ve cilt alt tonu notr. Saçları seyrek ve açık tonlu olan Gülçin’nin genellikle kullandığı saç rengi ise dore altın sarısı saç rengi.

Loreal’in yeni saç boyası serisi Loreal Casting Color’da çok güzel saç renkleri var ancak Aşağıdaki saç rengi dipler doğal ve ombre şeklinde saç uçları Loreal Açık Sarı 10 numara saç boyası ile elde edilebilmekte.

gülçin ergül saç rengi ve modelleri 1

Saç kesimi olarak uzun saçları ile kısa küt saçları bir araya getirip baktığımızda Gülçin Ergül’e yüz tipinin de minyon olmasından dolayı kısa küt ama kıcırcık / dalgalı saçların çok daha yakıştığını söyleyebiliriz.

gülçin ergül saç rengi ve modelleri 2
gülçin ergül saç rengi ve modelleri 3
gülçin ergül saç rengi ve modelleri 4
gülçin ergül saç rengi ve modelleri 5
gülçin ergül saç rengi ve modelleri 6
gülçin ergül saç rengi ve modelleri 7
gülçin ergül saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et