Tüm Saç Renkleri


diş beyazlatma yöntemleri

Bakır Saç Rengi Tonları Ve Kataloğu

Konu içerisinde tüm boya markalarının Bakır saç rengi boyalarının katalogları, kutu fotoğrafları ve saç boyası renklerinin fotoğrafları yer almaktadır. Bakır saç boyalarının isimleri boya markalarına göre değişiklik göstermektedir ayrıca boya renk numaları da markaların kendi numaralarını içerir o nedenle her boya markası farklı numara kullanmaktadır.

Bakır Saç Rengi hangi tonlardan oluşur İsimleri Nelerdir?

Akaju Bakır
Bakır Karamel
Hürrem Bakırı
Dore Bakır
Kumral Bakır
Bakır Kahve

Kızıl Bakır
Koyu Sarı Bakır
Tarçın bakırı
Sultan Bakırı
Bakır Kestane

Neva Color Saç Boyası

Sultan Bakırı Neva Color’un tamamen bakır tonlardaki tek saç boyası ancak özellikle karamel saç rengi elde etmek için saçlarınızı karıştıracaksanız bu saç boyalarından kullanabilirsiniz.

Soğan Kabuğu kahverengi ve bakırın yoğun olduğu bir renktir. Fazla tercih edilmese de güzel bir bakır saç rengi olduğunu söyleyebiliriz.

Karamel Kumral

Bal Köpüğü

Loreal bakır saç boyası

loreal’in en çok kullanılan bakır saç boyas 7.43’tür. Kesinlikle çok kaliteli bir saç boyası ve saçlarınız açık tonlarda ise doğru uygulama ile kutudaki rengin aynısını elde edebilirsiniz. Bu saç boyasını karamel saç rengi ve bal rengi elde etmek için diğer boyalar ile karıştırabilirsiniz.

Kahve Bakır’ın en güzel saç boyalarından olan Loreal Paris 5.45 saçlarında bakır bir ton olmasını isteyen ve özellikle doğal saç rengi de kahverengi olan kadınlara önerebileceğim harika bir saç rengi. Bakır yansımalarından hoşlanmıyorsanız kullanmadan önce iyice düşünmenizi öneririm zira kalıcılığı oldukça yüksek sonrasında bakır yansımaları gidermeniz zor olabilir.

Yazar Hakkında
Toplam 4779 yazı
admin
admin
2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.
Şunlar da ilginizi çekebilir
Ünlülerin Kullandığı Saç Boyası Markaları Nelerdir?
En İyi Saç Boyası ve Markalar Listesi
Kuaförlerin Kullandığı Saç Boyaları
Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Yorumlar (12 yorum)
duygu
duygu Cevapla
- 16:00

Merhaba,

BEn sarı dışında saçımı her renge boyadım. Şu an da koyu kestane renginde. Fakat rengini değiştirmek istiyorum. Gözlerim koyu kahve, cildim buğday ile beyaz arası gibi. Sizce bana en çok hangi renk yakışır? Bakır, bal köpüğü ya da kumral dememek istediğim renkler. Yorumlarınızı rica ediyorum.

  admin
  admin Cevapla
  - 11:06

  Bakır saç rengi için beyaz ten çok önemli. Yaz aylarını tercih etmenizi de şiddetle öneririm. Bakımı zor olduğu için uzun müddet kullanmak istemiyor biz hanımlar. Ayrıca bakır saç boyasından sarı renge dönmek de kolay olmuyor. Seçim sizin sevgiler.

Neslihan
Neslihan Cevapla
- 23:56

Merhaba benim şuan saç rengim koyu kahve gözlerim ela beyaz tenliyim ve ilk defa saçlarımı bakır kızıl rengine boyamak istiyorum fakat bu renge saçlarımı hiç boyamadığım için açıkçası cesaret edemiyorum ya yakışmassa diye kendime sorup duruyorum ama kızıla boyamakta istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  admin
  admin Cevapla
  - 11:03

  Bakır saç rengi için önemli olan ten rengidir. Eğer beyaz tenli iseniz yüzünüzde de birazcık çil varsa dünyanın en güzel saç rengi bakır renk tonları olabilir sizin için.

Şeymanur
Şeymanur Cevapla
- 21:44

Merhaba,saçlarım açık kumral ten rengim açık bende bakır rengini çok beğeniyorumm ama cesaret edemiyorum bir türlü sizce değiştirmelimiyim yoksa kalmalı mı

fatmanaz_0182@hotmail.com
fatmanaz_0182@hotmail.com Cevapla
- 19:57

Mrb saclaim dore bakir gozlerimin

Rengi kahverengi ama bal kapugone boyamake isTimor um bana yardI’m edermisin

  admin
  admin Cevapla
  - 11:02

  Dore bakır ise altın rengi ve bakır saç renginin karışımı. Bal köpüğü ise sarı ve dore tonlarının karışımı. Bakır renkten kurtulmadan sarı renge ulaşmanız ne yazık ki mümkün değil bunun için de saçlarınızı akıtmanız gerekiyor. Şu konulara bakın lütfen.
  https://www.bakimlikadin.net/arama/?cx=partner-pub-7121583950995445%3A5867707971&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=sa%C3%A7+ak%C4%B1tma&sa=ARA

kardenen
kardenen Cevapla
- 14:40

ben esmerim saç rengim siyah ne renkkullana bilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara