Tüm Saç Renkleri

Gülben Ergen Saç Rengi ve Modelleri

Gülben Ergen saç rengi olarak geçmişten günümüze kadar genellikle ili renk kullanmıştır. ballı karamel ve Röfle. Aslında bronz diyebileceğimiz sıcak bir cilt alt tonu nedeni ile sıcak renkler yüzünü daha koyu göstermiş ve yıllarca yanlış saç renkleri kullanmıştır.

Genellikle ışıltılı altın sarısı saç rengi ile saçlarına ışıltı eklemeyi tercih eden Gülben 2020 yılında da oldukça klasikleşen Röfle uygulamasını tercih etmeye devam ediyor.

Gülben Ergen Saç Rengi

Genellikle dipler doğal kahverengi saçlar üzerine altın sarısı 10.3 gibi ışıltılı dore renkler kullanan Gülben Balyaj – Krepa balyaj yaptırarak sürekli bu saç tarzını devam ettirmekte.

gülben ergen saç rengi ve modelleri 1

Gülben Ergen Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Aslında oldukça sıradan bir renk kullandığını söyleyebiliriz. Çoğunlukla tüm kuaförlerin uyguladığı altın sarısı tonlarında röfle ve 7.3 tonlarında karamel renklerini tercih etmekte. Aşağıda bu saç renklerini elde edebileceğiniz saç boyalarını paylaşmaya çalıştım.

Neva Color 9.3 Açık altın sarısı

gülben ergen saç rengi ve modelleri 2

Loreal 8 Numara koyu sarı

gülben ergen saç rengi ve modelleri 3
gülben ergen saç rengi ve modelleri 4
gülben ergen saç rengi ve modelleri 5

Gülben Ergen Saç Modelleri

Yıllardır kısa saç kesiminden vazgeçmeyen Gülben bu konuda oldukça haklı. Aşağıda görebileceğiniz gibi uzun saçlar yuvarlak ve kısa yüz tipine uygun değil. Küt saç kesiminin yanında zaman zaman son derece kısa saç modellerini de tercih ettiğini görmekteyiz.

Gülben Ergen’in en sık kullandığı saç modeli kısa ve hafif dalgalı saç modelidir. Sanatçının hem yüzüne hem de tarzına en çok yakışan bu saç modellerini incelemek için galerimize tıklayınız.

picture 062
832044
832045
832048
11111111111111
ankara_gulben_ergen
glben+ergen+different
gulben.ergen.24
gulben_ergen.2
gulben_ergen_erdogan_kulisde
gulben_ergen-004
gulben-ergen (1)
gulben-ergen-165653a824
832038
832041

3 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et