implant
Tüm Saç Renkleri

Defne Samyeli Saç Rengi ve Modelleri

1972 Doğumlu yani 48 yaşında olan ama gerek fiziksel gerekse güzellik açısından en fazla 30 yaşında gibi görünen Defne Samyeli’nin kızları Deren ve Derin Talu ile çektirdiği bu fotoğraf oldukça yankı uyandırmıştı. Kardeşler bu fotoğrafta çok belli değil belki ama birbirlerine çok benziyorlar. Defnenin ilerleyen yaşına rağmen ne kadar genç ve çekici göründüğünü de sanıyorum ki söylemeye gerek yok.

Defne Samyeli’nin kızları Deren Talu ve Derin Talu‘nun sayfalarını da ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

Ten rengi beyaz olan Defne Samyeli’nin cilt alt tonu ise sıcak. O nedenle daha çok siyah, kumral, küllü tonları kesinlikle kendisine çok yakışan bir saç rengi. Kendisi de yine doğal saç rengi olan koyu kahverengi ve siyah saç renklerini sıklıkla kullanan kadınlardan. Bu arada yukarıdaki fotoğrafa baktığımızda Defnenin bacaklarının her iki kızından da daha güzel olduğunu söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

implant

Gözleri su yeşili olan Defne’nin soğuk cilt tonuna sahip olduğu için genellikle sıcak tonlarda makyaj yaptığını görüyoruz.

Saç Kesimi ve Modelleri

Sunuculuk yaparken genellikle uzun saç kesimi tercih eden Defne’nin şimdilerde omuzlarına kadar düşen daha orta kısalıkta saç kesimini tercih ettiğini görüyoruz. Çok dazla kuaföre gitmediğini de özensiz saç modellerinden görebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et