Tüm Saç Renkleri

Açelya Topaloğlu Saç Rengi ve Modelleri

1986 İzmir doğumlu olan Açelya Topaloğlu Türk dizi ve film oyuncusudur. 1.62 boyu ile Türkiye ortalamalarında orta-kısa boylu olduğunu söylemek sanırım yanlış olmaz. Beyaz tenli olan Açeylaya ten rengi ile oldukça uyumlu bir tarz geliştirmiştir. Oyunculuk performansı ile de son derece büyük bir hayran kitlesine sahip olan Açelya Güldür Güldür Show, Arap Saçı, Öldür beni sevgilim gibi filmler’de de baş rol oyunculuğunu üstlenmiştir.

Saç Rengi

Açelya saç rengi kullanmakta Türkiye’deki en başarılı oyunculardan birisi. Farklı saç renklerini denemeyi seviyor, beyaz tenli olması da bunun için bir avantaj çünkü iddialı renkler olan bakır , sarı, karamel tonlarını son derece başarılı bir şekilde kendisine yakıştırıyor.

Örneğin 2019’da sıklıkla kullandığı tarçın bakırı, bakır karamel saç rengi ‘nin nasıl elde edileceğini ilgili linkten bulabilirsiniz. Farklı bakır saç rengi tonları için ise Bakır saç rengi tonları‘na bakmanızı öneriyorum.

Bu saç rengi’nin saç boyası olarak Loreal 7.43 saç boyasını kullanabilirsiniz.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 1
açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 2
açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 3

Açelya oldukça açık platin sarı diyebileceğimiz 10.2 saç boyasına yakın saç rengi’ni de kullanmakta.Bu saç renginin de kendisine çok yakıştığını söyleyebiliriz.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 4

Çikolara kahvesi saç rengi kendi doğal saç rengine oldukça yakın ve bu saç rengi kendisini oldukça genç ve kesinlikle çok güzel gösteriyor.

Saç Modelleri

Açelya farklı saç renkleri ve kesimleri ile çok farklı tarzlarda göründüğünü söylemek sanırım yanlış olmaz bu da onun ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunun göstergesi. Kısa saçlarda genellikle kıvırcık saç modelini tercih ederken, bob rastalı kıvırcık saç modelinin de kendisine çok yakıştığını söylemek gerekir.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 5

Sanıyorum bu uçuk pembe saç renkleri bir peruk.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 6

Altın karamel saç renklerinden uzun ve kıvırcık saç rengini tercih ettiği arapsaçı fiminden bir kare.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 7

Kısa ve küt saç rengi ile biraz daha yaşlı keskin ifadeli bir sarışın olduğu bu kare bence kendisine en yakışmayan saç rengi olmuş.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 8

Platin sarıya yakın kıvırcık saç rengi yüzünün güzelliğini göstermekle birlikte yüzünü daha soluk gösterdiği için biraz daha yaşlı bir ifade yer alıyor kendisinde.

açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 9
açelya topaloğlu saç rengi ve modelleri 10

acelya-1 acelya-2

acelya-3 acelya-4 acelya-5

Karamel, bakır karamel, soğan kabuğu, tarçın bakırı, Küllü sarı, çikolata kahverengi en çok kullandığı saç renklerinden.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et