Tüm Saç Renkleri

Berrin Keklikler Saç Rengi Ve Modelleri

Berrin Keklikler’in doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu, ten renginin esmer ve cilt alt tonunun da notr olduğunu söyleyebilirim. Ten rengine uygun saç rengi seçiminde Berrinin başarısız olduğunu söyleyebilirim.

Genellikle kahverengi , karamel kahve saç renklerini tercih eden Berrin karamel saç rengi yerine daha çok kahverengi ( çikolata kahve gibi ) saç renklerini tercih etmelidir.

1.78 boyunda olan , fiziği son derece güzel Berrin’in estetikli bir güzel olduğunu düşünenlerden biri de benim. Burun Estetiği, Dudak botoksu, dişlerde düzeltmeler gibi. Bunun dışında aşağıda ki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi oldukça kalın kaşlı olmasına rağmen kaşlarının biçimsiz alındığını gereksiz yere fazla kalkık olduğunu söyleyebilirim.

berrin keklikler saç rengi ve modelleri 1

Almanya doğumlu bizim tabirimizle alamancı güzel Berrin Güzel yarışmasında ikinci olduktan sonra bir kaç tv yarışma programında da görüldükten sonra ( Katy Perry “Roar” ) performansı son derece başarılıdır 2015’ten bu yana ekranlardan fazla da görülmüyor aslında.

berrin keklikler saç rengi ve modelleri 2
berrin keklikler saç rengi ve modelleri 3
berrin keklikler saç rengi ve modelleri 4
berrin keklikler saç rengi ve modelleri 5

Son derece başarısız bir makyaj uygulaması ile kaşlarının altındaki boşluk Berrinin bir zombi gibi görünmesini sağlamış.

berrin keklikler saç rengi ve modelleri 6
berrin keklikler saç rengi ve modelleri 7
berrin keklikler saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et