Tüm Saç Renkleri

Karamel Ombre Saç RenkleriSon yıllarda çok populer olan karamel saç renkleri aslında aslında kahverengi ve turuncunu (sarı ve bakırın da karışımı diyebiliriz) karışımından oluşur. Tabii karamel tonlarının farklılığının kahve, sarı ve turuncunun farklı yoğunlukları belirler. Karamel saç boyaları pek çok saç boya markasının numaralarında zaten var ama kendiniz doğal olarak da bu saç rengini ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle saçlarınız boyalı ise koyudan açığa doğru açtığınız da turuncu-karamel tonlarında bir saç rengi ortaya çıkar. Pek çok bayan koyu saç diplerinin uçlarını Karamel tonlarında ombre saç boyası uygulamayı tercih ederi. Saç dipleriniz, ten renginiz, doğal saç renginiz ve kaş renginiz bu seçimde önemlidir. Açık buğday tenli bayanlara ve kahve tonlarında doğal saç rengi olan bayanlara karamel ombre çok yakışır.caramel-24 caramel-42 caramel-53 caramel-55

caramel-65
caramel-104
caramel-124 caramel-136 caramel-155 caramel-279 caramel-332 caramel-343
caramel-345 caramel-393caramel-527caramel-534caramel-558caramel-575caramel-577caramel-597

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et