Tüm Saç Renkleri

Begüm Öner Saç Rengi ve Modelleri

Doğal bir sarışın olan Begüm Öner Türk asıllı, Almanya doğumlu. Doağ sarışınlardan hatta o kadar sarışın ki kaşları bile sapsarı. Doğal olarak saç diplerinden koyu sarı saç rengi çıkıyor. Bazen tamamen sarı tonlarında bazen, daha koyu sarı, sütlü açık kahve tonlarında görebiliyoruz. Ten rengi beyaz olmasına rağmen cilt alt tonunun nort olduğunu da söyleyebiliriz.

begüm öner saç rengi ve modelleri 1

80’ler dizisi ile tanıdığımız Begüm Öner Gerek ten rengi gerek doğal saç rengi ve kaşları ile gerçek bir sarışın olarak dikkat çeken ünlülerden. 1989 Almanya doğumlu olan Begüm çok küçük yaşlardan beri ekranların karşısında olan bir kadın. Begüm Öner 80’ler dizisinde de sevgilisi olan Ceyhun Fersoy  ile evli ki zaten Dizi’de çok severdim bu ikiliyi.

begüm öner saç rengi ve modelleri 2
begüm öner saç rengi ve modelleri 3
begüm öner saç rengi ve modelleri 4

Tamamen doğal koyu sarı saç renginin Begüm’e en yakışan saç rengi olduğunu söyleyebiliriz.

begüm öner saç rengi ve modelleri 5
begüm öner saç rengi ve modelleri 6
begüm öner saç rengi ve modelleri 7
begüm öner saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et