Tüm Saç Renkleri

Serra Arıtürk Saç Rengi ve Modelleri

Yeni nesil youtube çocuklarından berkcan güven’in sevgilisi olarak tanınmaya başlanan sonrasında youtube kanalında yabancı şarkıların cover’larını seslendiren Kendimi Bilmeden adında iğrenç bir klip çekse de tarzı ve güzelliği ile başarılı olduğunu düşündüğüm genç bir şarkıcı Serra Arıtürk.

Sanki Belarus ülkelerini anımsatan bembeyaz ten rengi ve soğuk cilt alt tonu ile buz kraliçesini anımsatan Serra sadece bu zarif ve ipeksi ten rengi ile bile son derece dikkat çekici.

serra arıtürk

Bal rengi gözleri son derece doğal görünen balköpüğü saçları, yine kusursuz çenesi ve simetrik yüz hatları ile dikkat çekiyor. Aşağıdaki saç renginin de bebek sarısı saç rengi olduğunu söyleyebiliyoruz.

Soğuk cilt alt tonu ve bembeyaz bir teni olduğu için her sıcak tonlu saç renginin kendisine yakıştığını söyleyebiliriz. Kendisi genellikle bal köpüğü ve ballı karamel saç renklerini kullanmayı tercih etmekte.

Siz de kendi cilt alt tonunuza göre nasıl saç renginizi seçeceğinizi aşağıdaki konudan öğrenebilirsiniz.

serra arıtürk saç rengi ve modelleri 4
serra arıtürk saç rengi ve modelleri 5
serra arıtürk saç rengi ve modelleri 6
serra arıtürk saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et