Tüm Saç Renkleri


Evlilik Siteleri

Çilek Sarısı Saç Rengi Nasıl Elde Edilir

zamedya

Çilek sarısı saç rengi; sarı saç boyası ile bakır saç boyasının karışımı ile elde edilmektedir. Koyu renk bir saç rengine sahipseniz saçlarınızı açarak bu saç rengini kolaylıkla elde edebilirsiniz. Daha sonra saç renginizi değiştirmek siter seniz bakır saç renginin kolay kolay saçlardan gitmeyeceğini de belirtmek isterim. Gelelim bu saç rengini evde nasıl elde edeceğinize.

Çilek Sarısı saç boyası boya karışımları ile nasıl elde edilir? Aşağıda bu saç rengini nasıl elde ettiğimi size anlattım.

Köpek Dünyası

Yabancıların Ginger Blonde Zencefil sarısı dediğikleri bu renk tarçın bakırı saç rengine’de çok yakındır. bakır saç renkleri ve kataloğuna baktığımızda bu saç rengini %60 Loreal 7.43 tarçın bakırına ek olarak + % 40 Neva Color 8.32 Bal köpüğü saç rengini karıştırarak + 9 volüm oksidan ile elde edebilirsiniz. Daha çok sarı altın dore tonları için ekstra %20 Altın karamel saç rengi de kullanabilirsiniz.

Ünlülerden Saç Renkleri

Feride Hilal Akın‘ın gerçekten muhteşem çilek sarısı saç rengi. Ben inanılmaz yakıştırdım. Saç rengi de çok ama çok güzel.

Burçin Terzioğlu‘nun çilek sarısının biraz daha farklı hali ama bence Feride’nin saç rengi çok daha mükemmel görünüyor.

Diğer farklı çilek sarısı saç renkleri.

Yazar Hakkında
Toplam 24 yazı
zeyrekli
zeyrekli
Şunlar da ilginizi çekebilir
Pınar Deniz Saç Rengi ve Modelleri
Bal Köpüğü Karamel Saç Rengi ve Modelleri
Kızıl Saç Rengi Boyaları ve Kızıl Saç Tonları
Rehber: Bebek Kumralı Saç Rengi

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara