Tüm Saç Renkleri

Loreal Saç Açıcı Seti – Colorista

Loreal’in geçen sene Amerika ve Avrupa’da çıkardığı 2019 Türkiyesinde ise yeni yeni internetten satın alabileceğiniz Yeni Saç açıcı serisi Loreal Colorista Effects Brunette Bleach tanıtmak ve hakkında bilgiler vermek istiyorum.

ÖN AÇIKLAMA: Loreal’in çıkardığı bu set şu an tüm dünyada satılmakla birlikte, Türkiye’de internette satışı bulunmakta. Genel itibarı ile saçlarınızı açmak için ( Oryal toz açıcı / Oksidan / Bakım kremleri, şampuan ve tarak çıkmaktadır..

Amerika’da 11 dolar yani Türk parası ile 60 tl gibi bir fiyata satılan bu ürün Türkiye’de Trendyol’da 35 tl’ye n11’de ise 26 tl gibi bir fiyata satılıyor ki Yurt dışı fiyatlarını da düşündüğümüzde çok çok ucuz bir fiyata satıldığını belirtelim.

Loreal Colorista ile açılmış örnek ışıltılı karamel bir saç rengi.

loreal  saç açıcı seti - colorista 1

ANCAK ürün hakkında özellikle yurt dışında yapılan kullanıcı yorumlarının pek iyi olmadığını belirtelim. Hatta şöyle ki meşhur walgreens.com sitesinde 300 kullanıcının 218’tanesi ürüne 1 YILDIZ vermiş. Sadece 37 tanesi 5 yıldız vermiş. Yani Kullanıcıların neredeyse %10’u kullanıp Loreal’in bu saç açıcısından memnun kalmış.

Loreal Ombre seti için ilgili konuya bakabilirsiniz.

ŞUNU da Belirtelim. Saç Açmak boyama işlemlerinin en zorudur. Hele ki evde deneyiminiz yoksa ve saçlarınız koyu renkse ve daha önce hiç açmamışsınız olumsuz sonuçlar mutlaka yaşarsınız.

Karamel ve dore sarı gibi ışıltılardan hoşlanıyorsanız Loreal Colorista size uygun olabilir. Ancak Saçlarınızda sarı ışıltılar yada sarı istiyorsanız tavsiye etmiyorum.

loreal  saç açıcı seti - colorista 2
loreal  saç açıcı seti - colorista 3

Loreal Saç Açıcı Hakkınd Bilgiler

Colorista Effects Brunette Bleach serisinde 3 adet farklı kutu içeriği / farklı yoğunluklar ve farklı işlemler vardır. Yani İstediğiniz işleme göre ürün satın almalısınız.

loreal  saç açıcı seti - colorista 4
loreal  saç açıcı seti - colorista 5

Allover Bleach: Türkiye’de bu ürün satılıyor ancak Loreal Saç Açıcı – Colorista Effects Brunette Bleach diye geçiyor. Ancak dikkat edin saçlarınızı tamamen sarı yapmıyor. Alttaki Ürün Türkiye’de bulunuyor Üstteki değil. Saçların tamamına uygulanabiliyor ancak altta da gördüğünüz gibi saçlarınızı kahverengi’den karamel /turuncu tonlarına Çeviriyor. Türkiye’deki fiyatı ise 34 tl ( 2019 fiyatı ).

loreal  saç açıcı seti - colorista 6

Highlights Bleach

Saçlarını evde ışıltı yapmak isteyen kadınların kullanabileceği bir seri. Türkiye’de aradım taradım bu ürünü bulamadım arkadaşlar. Henüz gelmemiş. Kutunun içerisinde ışıltı eklemek için özel bir tarak var. Tarağa bu renk açıcısını sürüp sonra saçlarınıza sürüyorsunuz. Ayrıntılı anlatımını / Doğal ışıltılı saçlar evde nasıl yapılır? Konusunda anlattım. Ayrıca Video’su da var.

loreal  saç açıcı seti - colorista 7

Kullanıcı Yorumları

Bu ürünleri doğru kullanabilir ve doğru saç açıcıyı alırsanız çok büyük sorunla karşılaşmayacağınızı düşünüyorum. Ancak Yurt dışında bu ürününün beğenilme oranı %11 civarında. Yani 10 kadından sadece 2 tanesi Loreal’in bu saç açıcı ürününden memnun kalmış. Loreal’in diğer Saç açıcı ürünleri ( Loreal Sukkies Saç Açıcı Jel ve kullanıcı yorumları ) için hazırladığımız diğer konuyu’da ziyaret edebilirsiniz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et