Tüm Saç Renkleri

Hatice Şendil Saç Rengi ve Modelleri

2001’de Türkiye güzellik yarışmasında 2. Avrupa’da ise 3. olan instagramda 1.5 milyon takipçisi bulunan evli ve çocuklu Hatice Şendil’in saç renkleri, giyim tarzı, saç kesimi modelleri ve makyaj tercihlerine hep birlikte bakacağız.

Hatice’nin doğal saç rengi koyu küllü sarı. Aslında bebeklikten itibaren saçlarının koyu sarı tonlarında olduğu söyleyebiliriz. Güneşte açılan çok güzel bir saç rengi var ve bu renk soğuk cilt alt tonu ile kendisine çok yaşıyor. Beyaz bir ten rengi olduğu için hafif sıcak tonları tercih etmesinin daha doğru olduğunu söyleyebiliriz.

hatice şendil

Üstte ve altta yer alan bu saç renginin güneşte ve denizde iyice açılan fındık kabuğu saç rengi olduğunu belirtelim.

Siz de evinizde bu saç rengini elde etmek isterseniz özellikle açık kahverengi yada açık kumral saçlar için Loreal 713 Buzlu Sütlü Kahve saç boyası ile boyadığınızda bu saç rengini elde edebilirsiniz.

hatice şendil saç rengi ve modelleri 1

Hatice Şendil Stil ve Saç Modelleri

Tamamen uzun bazen dalgalı bıraktığı saç modellerini düz saç kesimi ile birlikte göğüslerine kadar inen uzunlukta kullanmayı tercih ettiğini söyleyebiliriz.

hatice şendil saç rengi ve modelleri 2

Bir kaç dizi projesininden sonra şimdi evli ve 4 yaşında bir erkek çocuğu olan Hatice Şendil ekranlardan uzak bir hayat geçirmeyi en azından şu anda tercih ediyor.

hatice şendil saç rengi ve modelleri 3
Resmi instagram hesabında da 1.5 milyon takipçisi olduğunu da belirtmek isterim. @haticesendil
hatice şendil saç rengi ve modelleri 4
hatice şendil saç rengi ve modelleri 5

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et