implant
Tüm Saç Renkleri

Cansın Sağlam Saç Rengi ve Modelleri

Cansın Sağlam Enteresan bir kadın. Enteresan çünkü tiny giyim tasarımcısı olarak anılmaya başlamasına Televizyonlarda, dizilerde yer almamasına, magazin programlarda adı geçmemesine rağmen ve ayrıca Youtube kanalında da çok aktif olmayı 20.000 takipçisi olmasına rağmen yine de kadınlar ve özellikle genç kızlar tarafından seviliyor ve takip ediliyor. Tabii fazlaca zengin olduğu için güzel fotoğraflar çektirebilmesi de bunun bir başka kanıtı.

Fotoğraflara yüzünü direk çok ön plana çıkarmayan genellikle vücudunu ön plana çıkaran bir kadın Cansın. Uzun, ince ve estetik bir vücudu var. Özellikle poposu oldukça estetik duruyor. Bunun haricinde son derece beyaz bir cilde sahip olmasına rağmen güneşte bronzlaşmayı da seviyor.

Beyaz tenli sıcak cilt alt onuna sahip olan Cansın’ın doğal saç renginin 7 tonlarında açık kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle karamel saç rengini kullanmayı tercih eden Cansın’nın uzun sık ve son derece güzel karamel , dore sarı saç rengi var. Kaşları açık ve seyrek olduğu için yüzü daha soluk görünüyor o nedence Cansın genellikle sarı ve sıcak saç renkleri kullanmayı tercih ediyor.

implant

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et