Tüm Saç Renkleri

Nagehan Alçı Saç Rengi

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası ilişkiler mezunu olan ve şu anda gazetecilik yapan Nagehan Alçı en çok muhalif seçmen tarafından eleştirilere konu olan ve yine aynı kitlenin ağır olumsuz eleştirilerine maruz kalan bir gazeteci. Kendisi Akp hükümetine yakınlığı ile bilindiği gibi aynı zamanda Feto’nun bankası olarak bilinen Bank Asya’dan kredi aldığı da sosyal medya’da konuşulan en önemli konulardan.

Türkiye’de büyük bir kesimin nefret ettiği ama buna rağmen de takip ettiği adından sıkça söz ettiren Nafehan Alçı’nın kızıl rengi saçları çok konuşulduğu için saç rengini sizler için paylaşmak bu rengin nasıl elde edileceğini anlatmak ve kimlere yakıştığını sizlere aktarmak istiyorum.

Kızıl Saç Kadını Daha Dominant ve Çekici Gösterir

Uzun yıllardır ekranlarda olan Nagehan Alçı’nın neden sürekli kızıl saç rengini tercih ettiğini merak ettiğinizi düşünüyorum. Ben bunun en büyük nedeninin Kızıl saçın kadınları daha dominant, çekici, ateşli ve sert bir ifade’de gösterdiğini deyim yerinde ise daha farklı ve dikkat çekici gösterdiğini düşünüyorum. Ekranlarda bu kadar sivrilmesinin ve özellikle erkekler tarafından son derece kızıl olmasını da buna bağlıyorum. Çünkü kızıl saç, ateşi, aşkı, tutkuyu, ve gücü simgeler.

Kızıl Saçın Hangi Tonu;

Derlediğim fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi Nagehan Alçı kızıl rengin hep farklı tonlarını kullanmakla birlikte kızıl saçtan hiç vazgeçmeyenlerden. bazen bakır kızılı kullanırken bazen aşk iksiri  ( Wella Koleston 77.43 ) Kullandığını görebiliyoruz. Kızıl saç rengini saçlarınız kızıl da olsa, siyah ve kahve rengi olsa da kullanabilir evde kendiniz boyayabilirsiniz. Ancak kızıl boyanın fazlaca hızlı aktığını belirtelim. Saçlarınıza tutunması için bir kaç ay ve bir kaç boyama işlemi geçmesi gerekebilir.

Neden Kızıl Saç Yakışıyor

Kendisine kızıl saç yakışmasının en büyük nedenlerinden birisi son derece dişi bir kadın olması, zayıf ve açık bir yüzünün olması etkili olduğunu düşünüyorum.

nagehan alçı saç rengi 1 nagehan alçı saç rengi 2 nagehan alçı saç rengi 3 nagehan alçı saç rengi 4
nagehan alçı saç rengi 5 nagehan alçı saç rengi 6
nagehan alçı saç rengi 7 nagehan alçı saç rengi 8 nagehan alçı saç rengi 9

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et