Tüm Saç Renkleri

Bensu Soral Saç Rengi ve Modelleri

Bensu Soral Saç rengini sürekli değiştiren ve bu konuda son derece güzel seçimler yapan bir kadın. Günümüzde Türkiye’deki en güzel kadın olması tartışılırken biz geçmişten bu güne Bensu’nun Saç rengini, tarzını, ve fiziksel görüntüsünü nasıl değiştirdiği üzerine durmak istiyoruz.

Mart 1991 Bursa Doğumlu olan Bensu henüz 27 yaşında ve şu anda güzelliği ve popülerliğinin zirvesinde yer alıyor. Ablası Hande Soral‘ın bir tık önüne geçtiğini söylesek sanırım yanlış olmaz. 1.68 boyundaki Bensu Soral Yeşil gözleri , yüz hatlarındaki simetrik orantısı, kalın kaçları ve dudaklarının dolgunluğu ile günümüzde Güzel olarak tanımladığımız kadın tipinin bire bir karşılandığı bir yüz ve fizik orantısına sahip. Ancak dikkatli bakıldığında cildindeki sorunlar hemen öne çıkıyor gibi. Örneğin makyajsız hiç bir fotoğrafı yok, yüzündeki pudra , fondoten yoğunluğunun da gözlerden kaçmadığını düşünüyorum. İnstagram hesabında 3.3 milyon takipçisi olduğunu da hatırlatalım.

bensu soral saç rengi ve modelleri 1
bensu soral saç rengi ve modelleri 2

Saç Rengi

Bensu’yu güzel ve çekici yapan etmenlerin başında saç rengini sürekli değiştirmesi ve ten rengine ( Açık buğday tenli ) uyumlu saç renklerini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bensu Soral’ın doğal yani orjinal saç renginin küllü koyu sarı olduğunu söyleyebiliriz. Kalın kaşları da fiziksel görüntüsünü ( Nasıl kaş şekli verdiği ile doğru otantılı ) etkileyen en önemli unsurlardan birisi.

bensu soral saç rengi ve modelleri 3

Bensu’nun En çok kullandığı saç renklerinden birisi Altın Karamel Kahve. Saç uçlarında daha çok Altın sarısı saç rengi ile ışıltılar kullanmayı seviyor.

bensu soral saç rengi ve modelleri 4
bensu soral saç rengi ve modelleri 5

Ona en çok yakışan saç renginin Üstte’de yer alan Koyu küllü sarı ile yine sarı ışıltılar olduğunu düşünüyorum. Hem ten rengi ile çok uyumlu hem de kesinlikle çok doğal bir görüntü oluşuyor.

bensu soral saç rengi ve modelleri 6
bensu soral saç rengi ve modelleri 7

Çikolata kahverengi saç rengini de sıklıkla kullanan Bensu saç uçlarına hafif krepe Balyaj işe ışıltılar yapmayı da oldukça seviyor

bensu soral saç rengi ve modelleri 8

Saç Modelleri

Saç kesimlerinde genellikle omuzlarına düşen uzunlukta uzun saçları tercih eden Bensu yine doğal ve saçlarını özgürce bıraktığı saç modellerini hafif dalgalar ile şekillendiriyor. Kısa saç ve Saçlarına yaptığı topuzlarda kaşları çok kalın olduğu için daha kaba göründüğünü söylemek yanlış olmayacaktır.

bensu soral saç rengi ve modelleri 9
bensu soral saç rengi ve modelleri 10
bensu soral saç rengi ve modelleri 11
bensu soral saç rengi ve modelleri 12
bensu soral saç rengi ve modelleri 13
bensu soral saç rengi ve modelleri 14

Formül: %40 Çikolata Kahve 6,35 + %60 Buzul Kahve 5,15 saç renklerini karıştırarak bu saç rengini elde edebilirsiniz.

Orhanize işler dizinden de başarılı bir oyuncu performansı sergileyen Bensu’nun bu filmde yer alan saç rengi karamel kahve saç rengidir.

bensu soral saç rengi ve modelleri 15
bensu soral saç rengi ve modelleri 16
bensu soral saç rengi ve modelleri 17
bensu soral saç rengi ve modelleri 18
bensu soral saç rengi ve modelleri 19

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et