Tüm Saç Renkleri

Ezgi Mola Saç Rengi ve Modelleri

Kısa boylu ( 1.63 ) , Kilolu 62 ve artık yaşlanıyor olsa da ( 1983 doğumlu 36 yaşına ) Ezgi gerçekten güzel bir kadın. Ben şahsen oyunculuk yeteneğini pek başarılı bulmasam da en çok tanınan, sevilen ve konuşulan kadınlardan birisi olduğuda hatırlatalım. Yaşlandıkça güzelleşen kadınlardan birisi Ezgi. Beyaz tenli Notr cilt alt tonlu olan Ezgi Sıcak tonlarda kullansa soğuk tonlar da kullansa saç rengi olarak her saç rengini kendisine yakıştırıyorum.

Aşağıda gördüğünüz son saç rengi 6.80 Bronz kahve Tonlarında Lorealin son derece güzel saç renklerinden. Doğal saç rengi de kahverengi Olan Ezgiye Küt saç kesiminin de çok yakıştığını söyleyebiliriz.

ezgi mola saç rengi ve modelleri 1
ezgi mola saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Ezgi minyon bir kadın, yüzü de küçük o nedenle kısa saç kesimleri kendisine daha çok yakışmakta. kahverengi saç tonlarını kullanmayı seven saç rengi seçiminde gerçekten çok başarılı. Kendisine yüzünün güzelliğini ortaya çıkaran küt saç kesiminin de son derece yakıştığını söyleyebiliriz.

ezgi mola saç rengi ve modelleri 3
ezgi mola saç rengi ve modelleri 4
ezgi mola saç rengi ve modelleri 5
ezgi mola saç rengi ve modelleri 6
ezgi mola saç rengi ve modelleri 7
ezgi mola saç rengi ve modelleri 8
ezgi mola saç rengi ve modelleri 9

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et