implant
Tüm Saç Renkleri

Tuğba Melis Türk Saç Rengi ve Modelleri

21 yaşında tescilli güzel olan ( 2011 Best Model of Turkey birincisi oldu) Tuğbe Melis Türk 1990 İstanbul doğumlu. 30 yaşındaki Tuğba yarışmayı kazandıktan sonra 2016 yılında ilk sinema deneyimini yardımcı rollerde sağladıktan sonra bir kaç filmde daha oynamıştır.

Son derece güzel simetrik bir yüzü, estetikmiş gibi duran zarif kusursuz bir burna, dolgun dudaklara ve su yeşili çok güzel gözlere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kendi doğal saç rengi orta kahverengi olan Tuğba Melis’in ten rengi beyaz cilt alt tonu’da soğuktur. Bu nedenle doğal ama daha sıcak bir renk tonu olan fındık kabuğu saç rengini tercih etmektedir. Kahverengi – Bakır – karamel renk tonlarının bir karışımı olan bu bu saç renginin kendisine çok yakıştığını söylemek mümkün.

Tuğba Melis Türk
Tuğba Melis Türk

Saç kesimi olarak omuzlarına kadar düşen saç uzunluğunu tercih eden Tuğba Melis Türk genellikle uzun ve dalgalı saçları kullanmayı seviyor.

@tugbamelisturk

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et