Tüm Saç Renkleri

Zayıf Yüzü ve Bakımsız Saçları ile Zeynep Casalini

Şaşırtıcı derecede Sertap Erener’e benzeyen Zeynep Casalini zayıflığın ( En azından yüz hatları için ) Kadınlara yakışmadığını gösteren tipik bir örneği tıpkı Sertap Erener gibi. Sertap’ın ya da Zeynep Casalini’nin sanıyorum ki saç rengini ve modellerini merak eden çok az sayıda kadın vardır. Bunun nedeni sanıyorum ki ikisinin de saçlarının çok zayıf – ince telli ve bakımsız olması.

Ayrıca Zeynep Casalini hem uzun bir yüze sahip hep de sivri ve ince bir yüze sahip. Dolayısıyla 50 yaşındaki şarkıcı ( 1970 doğumlu) Hem çok zayıf hem kuru bir cilde sahip. Dolayısıyla çok çabuk yaşlanıyor ve cildi çok kötü görünüyor.

Oysa Annesi Deniz Türkali Zeynep’in tersine hafif kilolu ve gerçekten çok güzel bir kadınmış. Bu arada Zeynep Casalini’nin dedesinin de Meşhur şair ve yazar Vedat Türkali Olduğunu Yani Deniz Türkali’nin babası olduğunu da hatırlatalım.

zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 1

Bu arada Annanesine çektiğini düşündüğüm ve 23.10. 2019’da yani önceki gün evlenen Ceren Sarp’ın annanesi yani Deniz Türkali ‘ye çektiğini düşünüyorum. Gerçekten çok güzel bir kız. Kendisine de hayırlı olsun diyelim. Ceren Sarp bu arada Müzisyen  Necmettin Engin ile evlenmiş ve düğün şahitliğini  Türkan Şoray ve Alişan Topaloğlu yapmış.

zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 2
Kızı Ceren Sarp
zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 3
Ceren Sarp ve Nikah

Bu arada Ceren Sarp’ın nikah elbisesinin de hiç başarılı olmadığını belirtelim. Damadın ceketi ve giyim tarzı ise hoş olmuş.

zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 4
zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 5
zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 6
zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 7

Gelelim Bakımsızlık Abifesi olan Zeynep Casalini’ye . Vücudu son derece dinç ve güzel olan Zeynep Hanım için aynı şeyi saçlarında söylemek pek mümkün değil. Ten rengi buğday ve cilt alt tonu soğuk olan Zeynek hanım daha canlı bakır tonlar örneğin soğan kabuğu bakır saç rengini tercih etmeki.

zayıf yüzü ve bakımsız saçları ile zeynep casalini 8

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et