Tüm Saç Renkleri

Öykü Çelik Saç rengi ve Modelleri

1987 Doğumlu yani 32 Yaşında olan Öykü Çelik İlk dizi hayatına Selana’da başlamıştı. Son yıllarda sinema ve bir kaç dizi filmde yeralsa da 2019 yılında ekranlarda pek göremediğimiz güzel oyuncu eski popüler günlerini geride bırakmış görünüyor. Resmi İnstagram hesabında bise sadece 220 bin hayranı olması da sanırım bununla ilgili. Şu anda ekranlarda yer alan Fahriye Evcan, Öznur Serçeler, İrem Helvacıoğlu, Esra Bilgiç ve Bensu Sorel’in neredeyse yüz simetriğinden kaşlarının kalın olmasına, göz renklerinden dudaklarına kadar birbirlerine bu kadar çok benzemeleri de Güzel kadın anlayışının bir göstergesi olsa gerek.

Saç Rengi

Neredeyse bütün ünlü güzel dizi ve film oyuncuların son yıllarda ve özellikle 2019 yılında tercih ettikleri saç rengi hep aynı. Kahve rengi – Kumral saç renklerinin üzerine Altın – Dore Işıltılar.

Öykü Çelik’in kendi doğal saç rengi gerçekten çok güzel koyu sarı – Küllü koyu saç renginde. Ten rengi ise açık buğday. Öykü bu saç renklerinin uçlarına Altın karamel tonlarında ışıltı krepe balyaj attırarak güzel bir görünüm sağlıyor.

öykü çelik saç rengi ve modelleri 1
öykü çelik saç rengi ve modelleri 2
öykü çelik saç rengi ve modelleri 3

Saç Modelleri

Genellikle güzel bildiğimiz ve aynı ten rengine , aynı yüz simetriğine ve yine aynı açık mavi-yeşil göz rengine sahip olan bu kadınların tamamına yakını omuzlarına kadar düşen uzun saçları, dağınık rahat ve neredeyse tamamen doğal olarak bırakılmış saç modellerini ve uzun saç kesimlerini tercih ediyor.

öykü çelik saç rengi ve modelleri 4
öykü çelik saç rengi ve modelleri 5

Öykü siyah ve küt saç kesimli peruğu ile pek de güzel olmamış gibi. Bu saç rengi yüzünü oldukça kapatmış.

öykü çelik saç rengi ve modelleri 6

Daha önceki yıllarda uzun açık kahverengi saçları ile gördüğümüz Öykü bu saç rengini en güzel kullanan kadınlardan biriydi.

oyku-celik_sac_rengi_2
öykü çelik saç rengi ve modelleri 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et