Tüm Saç Renkleri

Açık Sarıdan Doğal Sarı Saç Rengine Dönme Yöntemi

Merhaba bayanlar sizlere uygulamalı ve fotoğraflı bir saç boyama örneği vermek istiyorum. Bu örneği bir bayan paylaşım platformunda paylaşımlardan gördüm. O nedenle alıntı‘dır. Farklı saç boya markaları ile de benzer sonuçlar elde edilebilir. İlk fotoğraf civciv sarısı dediğimiz saç rengine yakın çok açık bir sarı. Diplerde küllü sarı yansımalar mevcut.

Uygulama: Neva Color 9.53 Açık Altın ile 9.13 Küllü Açık Altın Sarısı karıştırıyoruz.  9.13 Küllü Sarı  iki tüm kullanıyoruz ve  Küllü sarı saç rengini 3/4 oranında kullanıyoruz. Bunları su ile karıştırıyoruz. Ancak Su oksidanlı su değil burası önemli bunun en büyük nedeni saçın yeşillenmesini önlemek. Hatta içine az bir miktar saç kremi de eklenebilir.  Bu uygulama ile açık sarı saçlarınızı daha kumral koyu doğal görünümlü bir sarı renk elde edebilirsiniz. sac-sari-renk-dogal-sari-1

sac-sari-renk-dogal-sari-2

sac-sari-renk-dogal-sari-3

sac-sari-renk-dogal-sari-4

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et