Tüm Saç Renkleri

Tria Sarısı Saç Rengi

Tria Sarısı Saç rengi aslında Atakent’te ve Florya’da yer alan Salon Tria’nın yani pek çok Türk ünlü kadının’da kuaförü olan Serdar Akbulut’un yarattığı bir renk. Kendi instagram adresinde @serdarakbuluttria yaptığı çalışmaları paylaşmaktadır.
Aslında Platin sarısı olan bu saç renginde temelde dip boyası olarak kristal küllü platin, buz platin dediğimiz tonları kullanılmaktadır. Sonrasında ise saç uçlar hafif bir ombre şeklinde platin sarısı saç rengine dönüştürülmektedir.

tria sarısı saç rengi 1

Video

Elde edilen çok güzel bir küt kesin platin küllü sarısı saç rengi

platin küllü sarı küt saç

Tria Sarısı Renkleri

tria sarısı saç rengi 2
tria sarısı saç rengi 3
tria sarısı saç rengi 4
tria sarısı saç rengi 5
tria sarısı saç rengi 6
tria sarısı saç rengi 7
tria sarısı saç rengi 8
tria sarısı saç rengi 9
tria sarısı saç rengi 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Şişenin görüntüsü için özür dilerim şimdiden. Biliyorsunuz saçlarım sarı, bebek sarısı olsun diye de uzun uğraşlar verdim. Platin sarılarla mı gezmedim ciğ duran dore renklerle mi gezmedim ne siz sorun ne ben söyleyeyim. allahtan canım kuaförümü buldum artık o sorunları en aza indirdik. Ama tabi her dip boyasından sonra illaki sarılar akıyor diğer dip boyası gelene kadar arada dorelikler kızıllıklar oluşmaya başlıyor. Lorealin bu mor şampuanı (silver şampuan olarakta geçiyor farklı markalarda) gerçekten o kadar güzel ki tüm renkleri nötrlüyor harika yansımalar yaratıyor. Arada bazı yerlerde grileşmeler oluyor ben onu cok seviyorum mesela. Ben duşta bu şampuanı 3-4 dakika kadar bekletip duruluyorum. Çok iyi durulama gerektiriyor ama onu söyliyim. İyi durulanmadıgında kaşıntı yapıyor biraz. Bide mutlaka saç maskesi veya saç kremi kullanın mor şampuandan sonra. Biraz saçları kurutuyor. Zaten bunu haftada 1 kez kullanmalısınız. Onda da düzgün kullanmak cok önemli. Ben tamamen sarışın olan bi insan olarak anlatıyorum size. Saçlarının ucunda cücük kadar sarı olduğu bile belli olmayan saçma sapan ombreli insanların yaptıgı yorumları boşverin. @blog.gg_ Tria sarısı saç rengi için tıklayabilirsiniz. […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et