implant
Tüm Saç Renkleri

Tria Sarısı Saç Rengi

Tria Sarısı Saç rengi aslında Atakent’te ve Florya’da yer alan Salon Tria’nın yani pek çok Türk ünlü kadının’da kuaförü olan Serdar Akbulut’un yarattığı bir renk. Kendi instagram adresinde @serdarakbuluttria yaptığı çalışmaları paylaşmaktadır.
Aslında Platin sarısı olan bu saç renginde temelde dip boyası olarak kristal küllü platin, buz platin dediğimiz tonları kullanılmaktadır. Sonrasında ise saç uçlar hafif bir ombre şeklinde platin sarısı saç rengine dönüştürülmektedir.

Video

Elde edilen çok güzel bir küt kesin platin küllü sarısı saç rengi

platin küllü sarı küt saç

Tria Sarısı Renkleri

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et