Tüm Saç Renkleri

Derin Talu Saç Rengi ve Modelleri

Henüz 16 yaşında olan 2003 doğumlu Derin Talu Annesi ve ablası ile oldukça tanınmış ve sosyal medya’da konuşulan kadınlar olmaya devem Ediyor. Annesi Defne Samyeli, Ablasın Deren Talu ile birlikte yer aldığı fotoğraf ekranının da oldukça fazla konuşulduğunu hatırlatalım.

Daha 14 yaşında iken bile çok konuşulan büyük göstermesi ile dikkatleri üzerine çeken Deren’in son derece iri annesini andıran gözleri ve fazlaca kalın, dolgun dudakları bulunmaktadır. Yaşından fazla gösterdiği kesin ancak arapları andıran bir fiziği var sanki dudaklar aşırı dolgun, göz makyajı abartılı.

derin talu saç rengi ve modelleri 1

Doğal saç rengi 7 tonlarında açık kahverengi olan Derin’nin kalın telli ve sık saçları olup genellikle uzun saç kesimlerini tercih etmektedir.

derin talu saç rengi ve modelleri 2

Dudaklarına kullandığı makyaj gerçekten çok hatalı. Gözleri zaten büyü makyaj yapmasına bile gerek yok. Gözleri ise hem açık hem koyu ela renginde. Hala çocukluğun verdiği donukluk ve tam oturmamış yüz halini görebiliyoruz. Ayrıca hem iri hem de fazlaca kilolu bir genç kız.

derin talu saç rengi ve modelleri 3
derin talu saç rengi ve modelleri 4
derin talu saç rengi ve modelleri 5
derin talu saç rengi ve modelleri 6
derin talu saç rengi ve modelleri 7
derin talu saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et