Tüm Saç Renkleri

Eda Taşpınar Saç Rengi ve Modelleri

Eda Taşpınar Enteresan bir kadın. Zengin bir Ailenin kızı olan Eda Robert kolejinden derslerinde başarılı olamadığı için atılmış, sonrasında moda tasarımına ilgi duymuş Medya’da Çıplak güneşlenmesi, uzun boylu ve güzel fiziği ile tanınan Eda’nın İnstagram sayfasında’da neredeyse hiç bir zaman yüzünü yakından çeken bir fotoğrafı yoktur. Genellikle Vücudunu özellikle de uzun bacaklarının fotoğraflarını paylaşan Eda Taşpınar ayrıca sosyal medya’da giydiği mini etekler ile de son derece konuşulmaktadır.

1980 İstanbul doğumlu olan Eda Taşpınarın Doğal saç rengi kumral olup kendisi de genellikle saç rengini kumral tonlarda bırakmakta sadece saç uçlarına karamel ve sıcak tonlarda ışıltılar atmayı sevmektedir.

eda taşpınar saç rengi ve modelleri 1

Bronzlaşmayı çok seven eda’nın cilt tonunun esmer olduğunu ten renginin ise yine sıcak tonlarda olduğunu bu nedenle de genellikle kumral tonlarda soğuk küllü saç renkleri tercih ettiğini söyleyebiliriz.

eda taşpınar saç rengi ve modelleri 2
eda taşpınar saç rengi ve modelleri 3
eda taşpınar saç rengi ve modelleri 4
eda taşpınar saç rengi ve modelleri 5
eda taşpınar saç rengi ve modelleri 6
eda taşpınar saç rengi ve modelleri 7
eda taşpınar saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et