implant
Tüm Saç Renkleri

Öznur Serçeler Saç Rengi Ve Modelleri

Keriyerinde pek çok başarıya imza atan Öznur Serçeler 2011’de
Mersin Devlet Konservatuarın’da müzik eğitimi almış ve burslu olarak
Bilken Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi  eğitimine devam etmiştir. Ancak biz onu konserleri ve şarkıları ile değil Televizyon dizilerinde rol aldığı karakterlerle ve başarılı oyunculuğu ile tanımaktayız.

32 yaşında (1987 Kayseri doğumludur) olan güzel oyuncu 1.72 boyunda olup 34 bedendir. Oldukça zarif ve çekici bir fiziği olmakla birlikte yüz simetriği olarak da son derece güzel bir kadındır.

Saç Rengi

Öznur’un doğal saç rengi Orta kahverengi olup genellikle saçları hep farklı renklerde boyalı, ışıltılı, ombre ve krepe balyaj teknikleri ile boyanmaktadır.

implant

Öznu’un bu kadar güzel bir kadın olmasında gözlerinin deniz mavisinin parlaklığı kuşkusuz ki çok etkilidir ancak her zaman ön plana çıkan unsurlardan biri de kalın kaşlarıdır. kalın kaşları neredeyse kusursuz bir biçimdedir. Aşağıdaki fotoğrafta çok güzel ve doğal orta kahverengi saç rengi ile görmekteyiz ki doğal saç rengi buna çok yakındır.

Öznur’un genellikle tercih ettiği saç rengi Karamel kahverengi dediğimiz ve saç boya markalarında koleston 8.74 saç boyası Garnier‘de 8.43 saç boyaları ile bu saç rengini elde edebilirsiniz. ( Tabii saçlarının kahverengi olduğunu varsayıyorum)

Saç Modelleri

Saç kesimi olarak ise uzun saçlardan vazgeçemeyen Öznur bazen topuz ama genellike dağınık saç modellerini ve dizi setlerinde de saç rengi olarak genellikle küllü sarı ışıltılı saç renklerini tercih ettiğini görüyoruz.

Set yoğunluyla yıpranan ve kırılan saçlarımı sülfat içermeyen OGX Coconut Miracle Oil ile onarıyorum 💪 Bu arada kokusu harikaaaa

instagram

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et