implant
Tüm Saç Renkleri

Yağmur Tanrısevsin Saç Rengi ve Modelleri

Doğal güzelliği olan kadınlardan birisi Yağmur Tanrısevsin. Yüz simetriği , kaşları dudakları burnu, her açıdan son derece güzel bir yüz hattına sahip olan Yapmur Tanrısevsin saçlarının bütününde de kendi doğal saç rengini kullanmayı tercih ediyor.

1990 doğumlu 30 yaşında olan Yağmur 1.70 boyunda ortalamanın üstünde bir uzunluğa sahip ve kilosu 58 . Son derece güzel bir fiziği olduğunu söyleyebiliriz. Ten rengi beyaz olan Yağmur’un cilt alt tonu ise sıcak. Bu nedenle saç rengi olarak küllü – Soğuk saç renk tonları çok daha fazla yakışmaktadır.

Yağmur Tanrısevsin
Yağmur Tanrısevsin Saç Rengi

Genellikle saçlarının uçlarını farklı tonlarda ışıltılar ile renklendiren ve böylece saçına hareket katan yağmur tanrı sevsin daha çok sombre saç geçişleri tarzında 1 ton yada yarım ton kadar açık renk tonlarını kullanıyor.

implant
Resmi instagram sayfasını da paylaşalım : @yagmurtanrisevsin

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et