Tüm Saç Renkleri

Güliz Ayla Saç Rengi ve Modelleri

Güliz Ayla farklı saç renklerini denemeyi seven ve bu konuda da oldukça başarılı olduğunu düşündüğüm bir kadın. Zaten gerek turkuaz Mavi göz rengi gerek pembe alt tonlu beyaz ten rengi ile farklı saç renklerini çok güzel taşıyabilen bir kadın.

2019’da kullandığı aşağıdaki saç rengi Loreal Açık Sarı 10 saç boyasıdıdır. Yüzü kısa ve oval olduğu için küt saç kesimi kesinlikle kendisine son derece yakışıyor.

güliz ayla saç rengi ve modelleri 1

Saçlarını zaman zaman platin açık sarıya’da boyayan Güliz bu saç rengi ile olduğundan çok daha fazla yaşlı görünüyor. Kıvırcık bukleli saçları da açıkçası kendisine hiç yakışmamış.

güliz ayla saç rengi ve modelleri 2

Aşağıdaki saç rengini şayet saçlarınız açıksa Neva Color Fındık Kabuğu(6.3)

güliz ayla saç rengi ve modelleri 3
güliz ayla saç rengi ve modelleri 4

Farlı saç renklerini özellikle albüm kapaklarında kullanmayı seven Güliz Platin gümüş saç rengi üzerine lila saç boyası ile çok farklı bir tarzda görünüyor. Ki ben bu saç stilini çok beğendim. Bu tarz normal saç boya markalarında bulamayacağınız ekstrem ( sıradışı ) saç boyalarını Türkiyede iki markada bulabilirsiniz. Directions saç boyası ve Manic Panic Saç boyası

güliz ayla saç rengi ve modelleri 5

Saç Kesimi ve Modelleri

Zayıf ve ince telli olan saçlarını genellikle kısa ve küt kestiren Güliz omuzlarına kadar dökülen uzunlukta saç uzunluğunu, dalgalı, kıvırcık, ve küt saç kesimlerini tercih etmekte.

güliz ayla saç rengi ve modelleri 6
güliz ayla saç rengi ve modelleri 7
güliz ayla saç rengi ve modelleri 8
güliz ayla saç rengi ve modelleri 9
güliz ayla saç rengi ve modelleri 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et