Tüm Saç Renkleri

Dicle Olcay Saç Rengi ve Modelleri

Vakti zamanında O Ses Türkiye’de de yarışan Ufak tefek cinayetler , Fi dizisi, dizilerinde müzikleri ile de yer alan şarkıcı güzelliği ile de adından sıklıkla duyuran bir şarkıcı. 1989, İzmir doğumlu olan Dicle Olcay gerçekten son derece güzel bir kadın.

Doğal saç rengi açık kahverengi olan Dicle 30 yaşında henüz çok daha genç bir kadın olduğu için sanıyorum beyazlarının da gelmemesi nedeni ile ( Ki kendi saç rengi de çok güzel bu arada ) saç rengi olarak hep kendi doğal saç rengini kullandığını söyleyebiliriz.

dicle olcay saç rengi ve modelleri 1

Ten rengi açık buğday ve cilt alt tonu’ da notr olan Dicle’ye hem küllü tonlar hem de sıcak tonların yakıştığını söyleyebiliriz.

Saç kesimi olarak omuzuna kadar dökülen saçlarını zaman zaman saç önlerini kalkül keserek kullanmayı de sevdiğini söyleyebiliriz.

dicle olcay saç rengi ve modelleri 2
dicle olcay saç rengi ve modelleri 3
dicle olcay saç rengi ve modelleri 4
dicle olcay saç rengi ve modelleri 5
dicle olcay saç rengi ve modelleri 6
dicle olcay saç rengi ve modelleri 7
dicle olcay saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et