Tüm Saç Renkleri

Seray Sever Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’nin en çekici kadınlarından birisi olan Seray Sever genellikle sarışın olması ile akıllara kazınmıştır. 1973 İstanbul doğumlu Seray şu anda 47 yaşında ve ekranlardan uzak durduğu söylenebilir. Bundan 10-20 sene öncesine kadar yani 30 yaşlarında olduğu hali ile son derece güzel ve çekici görünen Seray Saç rengi olarak genellikle sarı tonları kullanmayı tercih etse de aşağıda örnek fotoğrafında da görebileceğiniz gibi kahverengi tonlardaki saç rengi de kendisine inanılmaz yakışmaktadır. Hatta bana göre sarı saç renginden çok daha güzel olmaktadır.

Seray’ın bu kadar hoş görünmesinde kuşkusuz deniz yeşili parlak gözleri sın derece etkin. Ayrıca yüz simetrisinin de hoş olduğunu söylemek mümkün.

seray sever

Cilt alt tonu notr olan ve ten rengi de açık buğday olan Seray Sever genellikle sarı saç rengi tonlarını kullanmayı hep tercih etmiş ve bu şekilde ün kazanmıştır.

seray sever saç rengi ve modelleri 1

Yaşlandıkça çenesi ön plana çıkan yanaklar çöken, gözleri kırışan ve göz kapakları düşen Seray’ın vücuduna nazaran yüzünün daha zayıf olduğunu da görüyoruz.

seray sever saç rengi ve modelleri 2
seray sever saç rengi ve modelleri 3
@seraysever
seray sever saç rengi ve modelleri 4
seray sever saç rengi ve modelleri 5

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et