Tüm Saç Renkleri

Pelin Çift Saç Rengi ve Modelleri

Trt 1 Ekranlarında Gündem ve Öteki Gündem programı ile Televizyon ekranlarında gördüğümüz, sert bir ifade uzun bir yüz şekli ve çatık kaşları ile hem sert ve ciddi bir yüz ifadesi hem de yaşına göre duru ve genç bir güzellliği olan bir kadın Pelin Çiftçi.

1978 İzmir, doğumlu olan 43 yaşındadaki Pelin Çiftçi’nin ten rengi beyaz ve cilt alt tonu sıcak. Bu nedenle küllü – küllü sarı , küllü platin – kristal yakut beyazı gibi hem açık hem de soğuk tonların kendisine yakıştığını söyleyebiliriz.

pelin çift

Siz de aşağıdaki gibi platin sarı yada küllü kristal platin sarı saç renklerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu konuda ilgili konularımızı incelemenizi öneririm.

pelin çift saç rengi ve modelleri 2
@pelincift instagramda takipçi sayısı 500 binden fazla.
pelin çift saç rengi ve modelleri 3

Aşağıda Pelin’nin bebek sarısı saçlarını görebilirsiniz. Eğer sizin de saçlarınız açık sarı yada platin sarısı ise mor şampuan ile haftada 1 kere olmak üzere 3-4 haftada bebek sarısı saç rengi elde edebilirsiniz.

pelin çift saç rengi ve modelleri 4
pelin çift saç rengi ve modelleri 5
pelin çift saç rengi ve modelleri 6

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et