Tüm Saç Renkleri

Öykü Serter Saç Rengi ve Modelleri

Öykü Serter Tarzı , Giyimi, Saç rengi ve stilleri ile Türkiye’de wamp kadın imajını simgeleyen en önemli isimlerden biridir. Bir sunucu olarak kendi tarzını son derece başarılı bir şekilde yürütmüş olan Öykü sunuculuğunu yaptığı Moda, style magazin yarışmaları ve programlarında da gerek stili, gerek makyajı ve bence en önemlisi saç stilleri ile son derece başarılı bir tarz sergilemektedir.

2019 Saç Rengi

Geçmiş yıllarda özellikle platin sarı / Bebek sarısı saç rengi ile sıkça gördüğümüz Öykü, bu yıl gümüş gri, Küllü kristal platin saç renklerini daha sık tercih ediyor. Bunda bu rengin son yıllarda oldukça popüler olmasında da etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu saç rengini evde yapmak için aşağıda paylaştığım görsele tıklayabilirsiniz.

öykü serter saç rengi ve modelleri 1
öykü serter saç rengi ve modelleri 2
öykü serter saç rengi ve modelleri 3
öykü serter saç rengi ve modelleri 4
öykü serter saç rengi ve modelleri 5
öykü serter saç rengi ve modelleri 6

Saç Kesim Modelleri

2019’da pixie saç kesimi ile son derece kısa (4 – 5 numara ) saç kesimi ile yine son derece cesur kendi tarzını yaratmayı çok iyi biliyor. Türkiye’de ünlü kadınların bu saç kesimini tercih ettiğine çok az şahit oluyoruz bu bile Öykünün stil sahibi olmasının bir kanıtı diye düşünüyorum.

öykü serter saç rengi ve modelleri 7
öykü serter saç rengi ve modelleri 8
öykü serter saç rengi ve modelleri 9
öykü serter saç rengi ve modelleri 10
öykü serter saç rengi ve modelleri 11
öykü serter saç rengi ve modelleri 12

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et