Tüm Saç Renkleri

Fulya Kalfa Saç Rengi ve Modelleri

Habertürk , Cnntürk gibi haber kanallarında sunuculuk yapan Fulya Kalfa bana fazla geniş dudaklı ve sivri çeneli geliyor. Ekranlarda fiziksel olarak son derece zarif görünen Fulya’nın nedense kaş yapısı da daha güzel biçimlendirilebilir. Son derece güzel ve biçimli olan dişleri ile ön plana çıkan Fulya’nın buğday bir teni ve soğuk bir cilt alt tonu bulunmakta. Bu nedenle genellikle sıcak tonlarda saç rengi kullanmayı tercih eden Fulya kalfa dore karamel saç rengini sıklıkla kullanıyor.

fulya kalfa saç rengi ve modelleri 1
fulya kalfa saç rengi ve modelleri 2

Derin koyu renk gözlerininin de son derece güzel olduğunu söyleyebiliriz. Karamal saç renginde kahve karamelden, bal köpüğüne doğru bir geçiş ile sombre tarzında iki saç rengini çok yumuşak tonlarda kullanan saçlarının çok güzel olduğunu da belirtmek isterim.

fulya kalfa saç rengi ve modelleri 3
fulya kalfa saç rengi ve modelleri 4
fulya kalfa saç rengi ve modelleri 5
fulya kalfa saç rengi ve modelleri 6
fulya kalfa saç rengi ve modelleri 7
fulya kalfa saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et