Tüm Saç Renkleri

Seçil Gür Saç Rengi ve Modelleri

Almanya Doğumlu Aslen Adanalı olan Seçil Gür’ün O ses Türkiye yarışmasındaki ilk performansının ne kadar kötü olduğunu sanıyorum dinleyenler görecektir. Ancak sonrasında kendini oldukça geliştiren Seçil O ses Türkiye’de finale kalamasa’da çeyrek finale kadar yükselen Seçil Sonrasında 2017 yılında ilk şarkısını çıkarmış ve 2018 ve 2019’da yeniden müzik dünyasındaki yerini almıştır.

Küçük göğüslü, uzun boylu ancak zayıf olan Seçil gür 1.72 boyunda ve 55 kilodur. Beyaz tenli ve soğuk bir cilt alt tonuna sahip olmasına rağmen soğuk tonlarda saç renklerini tercih etmektedir.

Genellikle Küllü platin – Kristal yakut beyazı dediğimiz platin saç rengini tercih eden Seçil aslında bu saç rengi yüzünü soluk gösterse de çiğ duran sarı saç tonlarına göre daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz

Kısa ve küt saç kesimini kullanan Seçil Gür düz ve sönük küt saçları ile çok daha küçük bir yüze sahipmiş gibi görünüyor. oysaki  Dünyalar Kadar albümünün klip çalışmasındaki uzun ve dalgalı saç modeli ve kesiminin kendisine çok yakıştığını söylemekte fayda var.

seçil gür saç rengi ve modelleri 3

Saç kesiminde yüz tipinin çok önemli olduğunu hatlatmak ve yüzünüze göre hangi saç kesimlerinin daha uygun olduğunu öğrenmek için aşağıdaki konuya göz atmanızı isterim.

seçil gür saç rengi ve modelleri 4
seçil gür saç rengi ve modelleri 5
seçil gür saç rengi ve modelleri 6
seçil gür saç rengi ve modelleri 7

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et