Tüm Saç Renkleri

Trençkot Nedir? Nasıl Giyilir?

Trençkot kumaşının su geçirmez özelliği olan, iç kısmı astarlı ve yağmurluk olarak da bilinmekte olmasına karşılık genellikle bahar mevsiminde giyilen modellere denilir.

Bu tarz ilk olarak İngiliz moda markası Burberry ilk akla gelen markalar arasında yer almaktadır. 1856 yılında Thomas Burberry tarafından kurulmuş olan marka ilk olarak bu tarz ile ile ünlenmiş ve marka kalitesini günümüze kadar taşımayı başarmıştır.

Üzerinde pek çok düğme, kol kısımlarında kemer ve omuzlarında apoletler bulunmaktadır. Üzerinde bulunan tüm bu detayların işlevsel bir özelliği bulunmaktadır.

trençkot nedir? nasıl giyilir? 1

Trençkot Nasıl Giyilir

Tüm bu işlevsel parçaları içeren vücudunuza ve tarzınıza en uygun modeli satın aldıktan sonra nasıl kombinleyeceğinizi düşünebilirsiniz. Eğer sportif parçalar içeren bir stile sahipseniz kesinlikle klasik tarza sahip bir tarz tercih etmemelisiniz. Eğer tam vücudunuza oturan bir kesimde tercih edecekseniz düğme ve kemer detayı olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Fonksiyonel bir ürün olması bu modeli etek ve pantolon gibi farklı pek çok parça ile kombinleyebilmenizi sağlar. Önemli olan trençkot ile kullanacağınız eteğin boyudur.

trençkot nedir? nasıl giyilir? 2
trençkot nedir? nasıl giyilir? 3

7 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et