Tüm Saç Renkleri

Dekoratif Ayna Modelleri ile Ortama Ferahlık Katın

Yaşam alanlarımıza oldukça şıklık katan dekoratif aynalar; yatak odalarında şifonyer ve dolap kapağı, salonlarda konsol üzeri gibi birçok alanda yerini alır. Siz de tüm dekoratif ayna modellerine https://www.madamecoco.com/aynalar/ adresinden ulaşabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

ayna

Ayna Seçimi İçin İpuçları

Aynalar, evimizin vazgeçilmez en önemli aksesuarıdır. Banyo ve girişlerin yanı sıra, artık hemen hemen her yaşam alanımızda yer almaktadır. Günümüz trendleriyle birlikte Dekoratif ayna kullanımı git gide artmaktadır.  

Duvar dekorasyonu olarak birçok evde kullanılan büyük boy aynalar; dar alanlara oldukça geniş ve ferah bir hava kattığı ile bilinir. Dekorasyon konusu gelişmeye devam ettikçe, kullanım alanları, çeşit, model ve stilleri çoğalmaktadır. Eskiden sadece banyo ve yatak odalarında olan ayna, şimdilerde ise oldukça yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Klasik duvar dekorasyonundan uzaklaşmak için en iyi seçenek olarak aynalardan faydalanabiliriz. Dekoratif ayna modelleri evinizdeki havayı değiştirerek, ortamı oldukça şık hale dönüştürecektir. Dilerseniz büyük gösterişli aynalar seçerek, dilerseniz daha kibar aynalar kullanarak evinizi süsleyebilir, farkınızı yansıtabilirsiniz.

Kare, sticker, yuvarlak, çerçeveli veya çerçevesiz gibi birçok ayna seçeneğinden birini tercih edip, evinizde konumlandırırken bazı noktalara dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır. Örneğin; aynı odada birden fazla ayna kullanmak yerine, tek ayna kullanımı daha şık olacaktır. Veya kullandığınız aynanın üzerine ışık konumlandırmanız görüntü kalitesini arttıracaktır. Holde bir ayna bulundurmanız, evden çıkarken kendinizi son bir kere kontrol etmenize fayda sağlayacaktır. Doğru dekoratif ayna kullanımıyla birlikte evinde yaratacağın büyük değişimlere inanamayacaksın.

dekoratif ayna modelleri ile ortama ferahlık katın 1

8 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et