Tüm Saç Renkleri

Tankini nedir? Mayo ve bikiniden farkı nedir?

 Tankini moda dünyasına bikini ve mayodan sonra dahil olan ve bikini ile mayonun bir takım özelliklerini bünyesinde birleştirerek oluşmuş bir plaj modasıdır.

 Üstü mayonun kendine has özelliklerini andıran, altı ise bikininin özelliklerine sahip olmakla beraber iki farklı parçadan oluşan tankiniyi  plajlarda ve denizlerde sık sık görmeye alıştık artık. Bikini ve mayoya oranla  daha fazla tercih edilmeye başlanan bu tarz sunmuş olduğu farklı stil ve çeşitleriyle insanların beğenisini kazanmış durumda.

Bikini de alt ve üst olmak üzere iki farklı parçadan oluşan bir plaj modasıdır. Bikiniden farkı üstünün atlet şeklinde olmasıdır. Bu yönüyle de mayonun üst kısmı ile benzerlik göstermektedir. O nedenledir ki insanlar tarafından mayo ve bikininin birleşmiş hali olarak adlandırılmaktadır.

Mayo, alt ve üstü birleşik tek parçadan oluşan bir moda ürünüdür. Tam bu bağlamda mayodan kendisini ayırmaktadır. Mayoda alt ve üst tek parça halinde bir bütündür. Alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır.

tankini
tankini nedir? mayo ve bikiniden farkı nedir? 2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et